Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zločiny Velké Prahy zatím diváky neoslnily: V oblíbenosti je válcují Četnické humoresky

Zločiny Velké Prahy zatím diváky neoslnily: V oblíbenosti je válcují Četnické humoresky
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
Anketa
Česká televize se snaží se svým novým seriálem Zločiny Velké Prahy navázat na úspěch detektivek odehrávajících se v době první republiky. Extra.cz se tedy na Facebooku zeptalo svých čtenářů, jestli dávají přednost Zločinům, Četnickým humoreskám nebo Hříšným lidem Města pražského. Drtivá většina z nich neváhala a za svůj oblíbený seriál označila Četnické humoresky.

“Nejlepší jsou Četnické humoresky. Na to se můžu dívat furt dokola, to neomrzí. Nejlepší díl je druhý, Volavka, jak se Béďa obléká za Bedřišku,” napsal jeden z diskutujících a jeho následná citace hlášek tipu "to chcete, abych dělal návnadu", ze seriálu potvrzuje, že příběhy nadstrážmistra Arazíma, kterého ztvárnil Tomáš Töpfer (70), a jeho kolegů, mezi nimiž vyniká zejména Ivan Trojan (56), již dávno zlidověly.

Humoresky se některým divákům zavděčily i lokacemi, ve kterých se odehrávají. “Jsou točené v mém rodném kraji v okolí Brna, Lysice, Boskovice, Blansko a jiné,” osvětluje jedna z diskutujících, proč ji seriál režiséra Antonína Moskalyka (†75) tolik přirostl k srdci.

Hříšní lidé své fanoušky stále neomrzeli

Na druhém místě se pak umístili Hříšní lidé města pražského. “Absolutní špička,” shodují se jejich příznivci. “Z toho seriálu na vás dýchnou staré časy,” říká jeden z komentářů. Ačkoliv Humoresky nechaly v hlasování Hříšné lidi s radou Vacátkem v podání Jaroslava Marvana (†72) daleko za sebou, pro některé diváky nebyla volba mezi těmito seriály tolik jednoznačná. “Rozhodování mezi Četnickými humoreskami a Hříšnými lidmi je těžké, oba seriály mají něco do sebe,” přiznal jeden z hlasujících.

Zločiny Velké Prahy svedou tvrdý boj

Zločiny Velké Prahy skončily až na posledním místě pouze s pár hlasy. Ačkoliv ústřední trojice ve složení Jaroslav Plesl (46), Jiří Langmajer (54) a Denis Šafařík (26) přilákala v neděli ke svému prvnímu dobrodružství na obrazovkách přes dva miliony diváků, je vidět, že si své místo mezi televizními ikonami musí ještě tvrdě vybojovat.

Kdybyste si museli vybrat jeden, který je vašemu srdci nejblíž? A Líbil se vám první díl seriálu Zločiny Velké Prahy?

Zveřejnil(a) Extra.cz dne Středa 3. února 2021

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy