Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zločiny Velké Prahy: V roli otravné dcery Sisi se našla hvězda Ulice Sabina Rojková

Zdroj: Se souhlasem České televize
seriál
Talentovaná a krásná herečka Sabina Rojková (23) září v novém seriálu České televize Zločiny velké Prahy, kde hraje ne zrovna přívětivou nevlastní dceru inspektora Budíka. Mladá herečka má za sebou mnoho filmových a televizních rolí a také vztahů se slavnými muži.

Talentovaná herečka Sabina Rojková září v novém seriálu České televize Zločiny velké Prahy**. Mladá herečka má za sebou mnoho filmových a televizních rolí a také vztahů se slavnými muži.

Teplická rodačka se herectví, zpěvu a tanci věnuje od dětství. Chvíli se věnovala mažoretkám, společenskému tanci a od 9 let navštěvovala hodiny herectví v Krušnohorském divadle Teplice a navštěvovala také základní uměleckou školu. Jako malá vystupovala s pěveckým sborem Poupata. V roce 2012 byla přijata na Státní konzervatoř v Praze na hudebně-dramatický obor. Jejím spolužákem byl na škole mimo jiné také syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil, se kterým si v roce 2013 zahrála významnou roli ve filmu Poslední cyklista. S Vincentem také nějaký čas tvořila pár. Momentálně je už několik let členkou Divadla na Vinohradech.

V poslední době vzbudil rozruch krátký románek se zpěvákem a skladatelem Pavlem Calltou. Herečka dokonce účinkovala v klipech mladého hudebníka. Po půl roce jejich vztah skončil, důvodem měla být údajně rozdílnost povah. Krásná a vysportovaná Sabina se věnuje cvičení jógy a jistě nezůstane dlouho sama.

Zločiny velké Prahy

Momentálně září v novém seriálu ČT Zločiny velké Prahy, kde ztvárňuje dosti protivnou nevlastní dceru inspektora Budíka Sisi. diváci a fanoušci si ji ale dobře pamatují jako Viki z nekonečného seriálu Ulice. Sabina Rojková nedávno také natočila krásnou pohádku Největší dar, nebo životopisný a historický film pojednávající o životě J. A. Komenského Jako letní sníh, kde se potkala s velkými hereckými jmény jako Bolek Polívka, Alois Švehlík, Igor Bareš, Zuzana Slavíková, Jiří Dvořák a mnoho dalších.

Související články

Další články