Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zločiny Velké Prahy: Langmajer je úplně super, je to lepší než Božena, píší diváci

Denis Šafařík, Jaroslav Plesl a Jiří Langmajer. Trojice hlavních protagonistů seriálu Zločiny Velké Prahy.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 7 fotografií
reakce
Nový seriál Zločiny Velké Prahy měl premiéru ve vysílání České televize v neděli 31. ledna. V hlavních rolích se objevili herci Jaroslav Plesl, Jiří Langmajer a Denis Šafařík. První díl kriminálního seriálu nesl název Dáma ve studni a diváci jsou z něj v rozpacích.

Česká televize si pro své diváky připravila nový desetidílný seriál Zločiny Velké Prahy, který je v režii Jaroslava Brabce zavedl do doby první republiky. V hlavních rolích se objevili herci Jaroslav Plesl, Jiří Langmajer a Denis Šafařík, kteří provedli diváky kriminální podívanou.

Reakce diváků

Z první epizody, která nesla název Dáma ve studni mají diváci smíšené pocity. "Zatím mám pocit poněkud rozporuplný. Je to takové unavené, bez jiskry, ale obsazení skvělé. Třeba příští díly překvapí," napsala jedna z divaček.

Obsahově lidem nový seriál nevadil, spíše měli problém s jeho provedením. Několik komentářů se týkalo kamery. "Strašně mi vadila kamera, bylo to jako na houpačce. Jinak výborné herecké obsazení. Určitě tomu dám ještě druhou šanci," komentují další. "Je to lepší než Božena."

Co se týče hereckého obsazení, tak se lidem nejvíce zalíbil Jirka Langmajer coby inspektor Rudolf Havlík. "Jiří Langmajer super, celkově mě to ale moc nenadchlo," napsal další komentující. Naopak policejní agent Martin Nováček, kterého hraje Denis Šafařík zatím příliš nezabodoval. "Celkově bez jiskry a D. Šafařík byl znovu příšerný, od Žita se ani v nejmenším nezlepšil."

A jak se první díl nového seriálu líbil vám? Napište nám do komentářů.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy