Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zločinec Charles Manson leží na smrtelné posteli! Vypadá to s ním bledě

Zločinec Charles Manson leží na smrtelné posteli! Vypadá to s ním bledě
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Známý lídr šíleného vraždícího kultu Charles Manson (83) byl před třemi dny hospitalizován v nemocnici v Bakersfieldu. Nemocniční personál řekl, že je na tom velmi špatně a že to vypadá, že dlouho nepřežije. Leží Manson na smrtelné posteli?

Manson je zavřený ve věznici už 40 let. Uvězněn byl v roce 1969 poté, co byl uznán vinným z toho, že členům svého kultu nařídil zavraždit sedm lidí včetně těhotné herečky Sharon Tate Kult doufal, že obvinění padne na přistěhovalce z Afriky a bude zažehnuta rasová válka, napsal britský Daily Mail

Mezi nejhouževnatější příznivce kultu Charlese Mansona patřili Patricia Krenwinkel, Susan Atkins, Leslie Van Houten a Charles “Tex” Watson. Susan Atkinsonová napsala zavražděné Sharon Tateové krví na dveře slovo „pig“. Sharon byla pohřbena se svým nenarozeným synem v náruči.

Pokud Manson zemře, může se řadě pozůstalých ulevit. Na druhou stranu řada z nich asi těžce ponese, že Manson může zemřít v poklidu v posteli, kdežto jejich zavraždění příbuzní toto štěstí neměli. Manson sice nebyl usvědčen z žádné vraždy, nicméně mu bylo prokázáno, že ostatní přesvědčil, že své ohavné činy budou konat ve jménu dobra.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy