Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zločin z vášně: Střelec (†60) slíbil, že Češku a Švýcarku pustí, nakonec obě zastřelil

Zdroj: Profimedia.cz
střelba v curychu
Šedesátiletý muž v Curychu zajal dvě ženy, čtyřiatřicetiletou Švýcarku a osmatřicetiletou Češku. S odvoláním na místní úřady o této tragédii informoval švýcarský tisk. Policie s mužem komunikovala a nic nenasvědčovalo tomu, že by chtěl ženy usmrtit. Nakonec se však z bytu ozvaly výstřely a policie po vniknutí našla všechny tři osoby mrtvé.

Otřesný případ vraždy se stal v pátek v Curychu. Šedesátiletý muž zajal dvě ženy. Jednalo se o Švýcarku a Češku. Jakmile se o incidentu dozvěděla policie, dorazila na místo a s mužem začala vyjednávat.

Vše nasvědčovalo tomu, že se nakonec domluví a muž dokonce ženám přislíbil, že je nezastřelí. Policii následně sdělil, že se za pár minut vzdá. Případ nakonec skončil bohužel tragicky. Po chvíli se ozvaly výstřely a když policie pronikla dovnitř, našla na zemi střelce i dvě ženy mrtvé.

V pátek večer informoval švýcarský server 20minuten, že by se mohlo jednat o zločin z vášně. Muž měl mít údajně se Švýcarkou poměr a ona se po jejich rozchodu měla odstěhovat ke svojí kamarádce Češce.

Podle švýcarského serveru se násilný čin odehrál právě v bytě zavražděné Češky. Policie prozatím k činu nevydala žádné další informace.

Související články

Další články