Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Zlobr a jeho pohádkové postavy se rozdováděli: Muzikál budí nadšení

+ Další 3 fotografie
Světlo světa konečně spatřil dlouho očekávaný muzikál Shrek. V pražské Tipsport Aréně tak v sobotu 21. dubna ožilo mnoho pohádkových postav.

Oblíbený animovaný film se zelenou příšerou Shreka se konečně představil divákům v jiné podobě, než jak ji známe. Rok a půl připravovaný projekt se tak poprvé představil v pražské Tipsport Aréně minulý víkend. Výpravná show bude k vidění na mnoha místech republiky. Představení je směrované především na děti, ale i rodiče si najdou své pasáže, u kterých se parádně zařehtají.

Hlavní postavu Shreka, kterého hraje Jiří Zonyga, a krásnou Ivanu Jirešovou, které to jako Fioně sluší, doprovází neskutečných 128 pohádkových postav. Přes roztomilého pana Perníčka až k vtipnému oslíkovi, který v této pohádce prostě nesmí chybět. Největší zajímavostí je však loutka draka, která se vyšplhala na neuvěřitelných 400 tisíc korun. Tím se řadí do výsluní nejdražší loutky v České republice.

Celý muzikál se nese na pohádkové vlně s pořádnou dávkou vtipů. Jsou tam i velmi peprné chvíle a padnou i ostřejší slova. Ty se snažil zanechat z původního textu Martin Fahrner. Rozhodně nic z té srandy nechybí, jež známe z našich obrazovek. Roman Štolpa celé této pohádce vévodil jako režisér.

Další nejbližší termín muzikálu je 12. 5. v Brně, kde se budou prezentovat další slavné osobnosti české scény v pohádkových rolích.

Mohlo by vás zajímat

Další články