Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zlobivý kluk vs. policajt: Kdo je víc sexy? Zločinec Jeremy, nebo policajt Miguel?

Museli jsme si kvůli nim udělat seznam PRO a PROTI.
Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Ženy po nich touží, chlapi chtějí být jako oni. Pochopitelně jen vizuálně. Tohle bude boj! Kdo je podle vás víc sexy? Zločinec Jeremy Meeks, nebo muž zákona, sexy policajt Miguel Pimentel?

V New Yorku mají novou atrakci. Každý den obléká coby zástupce šerifa modrou uniformu a je neuvěřitelně sexy. Řeč je o Miguelu Pimentelovi, který se stal miláčkem internetu a žen, které touží po tom, aby je zatkl. Za vším přitom stojí jedna obyčejná fotka, kterou si dal tenhle svalouš na Facebook. Spustila takovou lavinu, že už mladého policistu začali lidé poznávat na ulici a stala se z něj celebrita, kterou by si nejedna žena chtěla osahat.

Ve světě zločinu má po fyzické stránce ale jednoho konkurenta. Jím není nikdo jiný než zločinec Jeremy Meeks, který si podmanil tisíce žen svýma pomněnkovýma očima. Když kalifornská policie zveřejnila na internetu jeho fotku kvůli přepadení a vydírání, tisíce žen se do něj okamžitě zamilovaly. Zlobivý kluk jim učaroval natolik, že za něho dokonce chtěly zaplatit kauci, a to prosím pěkně 900 tisíc dolarů.

Zlobivý chlapec vs. muž zákona, kdo z nich je víc sexy? Nemůžeme se rozhodnout, a tak jsme si udělali seznam PRO a PROTI:

Policajt Miguel

PRO

PROTI

Zločinec Jeremy

PRO

PROTI

Seznam PRO a PROTI mluví jasně a na celé čáře vítězí sexy policajt Miguel. A kdo je váš favorit?

Související články

Další články