Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zlobivá misska Diana Kobzanová: Ukázala hříšné tělo a vánoční rodinku

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
RODINA
Diana Kobzanová (37), Miss roku 2001, která po hříchu s hanbatými fotkami přišla o svou korunku, je bezesporu půvabná žena, která si zakládá na rodině a tradici. A i když nežije v Česku, ale se svým životním partnerem v Kanadě, pořád dodržuje vánoční tradice. Dokonce se pochlubila i hodně žhavým snímkem, z něhož je patrné, že od dob soutěže krásy se řadí stále k pořádným kráskám...

Svému partnerovi, hokejovému útočníkovi Michaelu Frolíkovi (31), přivedla před časem na svět dcerky Ellu (4) a Lily (1). Na svou rodinu je hodně pyšná. Stejně jako na české vánoční tradice. Proto před Štědrým dnem nedělala nic jiného, než že se starala o své ratolesti a trávila čas v kuchyni.

„Daruji za odvoz 3 krabice 10 druhů cukroví,“ s nadsázkou napsala Diana ke snímku, na němž pózuje se svou rodinou. Svátky si zkrátka někdejší misska umí užít a je jedno, jestli je v rodném Česku, nebo za velkou louží.

Nedávno Diana dokonce promluvila o třetím dítěti. „Michal si třetí dítě přeje, já si ho přeju méně,“ prozradila pro média s tím, že Frolík touží po synovi, ale ani třetí holka by mu nevadila. To Diana má jasno a dvě dcerky jí prý bohatě stačí.

Jestli nakonec Diana a Michal přivedou na svět třetího potomka, ukáže až čas.

Související články

Další články