Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zloba ve Slunečné: Diváci vyhrožují třetí sestře Popelkové smrtí, Karolínu nenávidí kvůli Týně

Zloba ve Slunečné: Diváci vyhrožují třetí sestře Popelkové smrtí, Karolínu nenávidí kvůli Týně
Zdroj: Instagram Evy Burešové
+ Dalších 5 fotografií
seriál
Fanoušci Slunečné jsou rozčílení. V seriálu se totiž objevila nová postava, kterou hraje herečka Denisa Nesvačilová (29). Ta se nyní potýká se šikanou na sociálních sítích. Nemístných komentářů na hereččino konto si všimla i její kolegyně Eva Burešová (27). K problému se proto vyjádřila na svém Instagramu.

S návratem seriálu Slunečná na televizní obrazovky přijde i řada nových postav. Jednou z nich je například herečka Denisa Nesvačilová. Zahrát si má po boku Týny a Sylvy jako jejich nevlastní sestra Karolína. Lidé nový přírůstek do rodiny Popelkovic sice ještě v seriálu neviděli, přesto mají na hereččinu adresu drsné připomínky a její popularita se rozhodně nezvyšuje. Fanoušci Janka a Týny jsou nejspíš naštvaní, že se jim nevlastní sestra bude plést do vztahu.

Veřejná šikana Denisy se však nelíbila herečce a zpěvačce Evě Burešové, která ztvárňuje právě roli Týny. Ta se své čerstvé kolegyně zastala na sociálních sítích. „Dočetla jsem se spoustu ne moc hezkých zpráv, a tak bych vás chtěla poprosit, nedělejte to. Deniska je úžasná slečna a velice talentovaná herečka. Není snadné naskočit do rozjetého projektu a zasáhnout tak do příběhu,“ napsala Burešová k fotografii, na které je v objetí vyfocená s Denisou. Přiznala také, že mimo seriál jsou dívky velmi dobré kamarádky.

Herečka dále své fanoušky informovala, že její kolegyni lidé vyhrožovali smrtí. „Chraňte tuhle krásnou usměvavou duši a braňte ji, pokud někde zahlédnete zlé komentáře. Deniska není Karolína. A ani jedna z nich si nezaslouží výhrůžky smrtí,“ pokračovala v příspěvku. Dodala, že scenáristé moc dobře vědí, co dělají, a vše měli už dávno naplánované. „Je mi to strašně líto. Každá herečka má radost ze své práce a pak, když člověk čte nějaké takové věci, ta radost trochu ubývá,“ vyjádřila se Burešová.

„Víme, že máte postavy Týnky a Janka rádi, ale vždy se musí něco dít, aby byl každý díl zajímavý a my tak měli pro vás co točit,“ napsala a také upozornila věrné fanoušky, ať počkají na televizní vysílání a zkusí Karolínu lépe poznat.

Denisu Nesvačilovou mohli diváci spatřit například ve známém filmu Miluji tě modře, Jak básníci čekají na zázrak nebo v komedii Maturita. Mimo jiné si zahrála v kriminálním seriálu Labyrint nebo v retroseriálu Vyprávěj.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy