Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zloba – Královna černé magie: Jak šel čas s krásnou Maleficent alias Angelinou Jolie?

Zdroj: csfd
+ Dalších 24 fotografií
proměna
Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen. I Angelina Jolie (43) se z mladé krásky změnila ve vystresované tělo bez duše. Víte, jak se za posledních pár let změnila?

Královna Zloba, jejíž role se ujala právě Angelina Jolie, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.

Snímek byl natočen v roce 2014, tedy v době, kdy Angelina ještě tvořila pár s Bradem Pittem. I když si lidé už v té době všímali, že je nezvykle štíhlá, zdaleka nebyla tak vyhublá, jako v poslední době. Rozvod se na herečce, po které obzvláště na počátku 21. století muži šíleli, podepsal.

Podle posledních spekulací se Angelina Jolie zamilovala do slavného zpěváka a tak je možné, že z ní opět bude stejně krásná žena, jakou byla dřív. Na její dosavadní proměnu v průběhu let se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články