Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zloba fanoušků na Víťu Starého: Žádní démoni, ale drogy, sypal to do sebe už tenkrát

Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
rozpad mandrage
Mandrage zrušili turné a chystají se na rozpad kapely. Kvůli jejich frontmanovi Víťovi Starému (31), který navzdory víře v zázrak prohrává boj s démony. Někteří fanoušci zuří! Mají dost toho, že se neustále mluví o démonech, ale pravdu o zpěvákových problémech jim nikdo neřekl. Pár jich zašlo ještě dál a Víťu, jenž se odřízl od světa a s nikým nekomunikuje, nazvali feťákem.

"Proboha, lidi, vzpamatujte se. Jste normální? Ten Víťa je obyčejný feťák a vy děláte, jako by trpěl nějakou vážnou nemocí, za kterou nikdo nemůže. Ale on si za to může sám. A ještě ho všichni strašně litujete," odsoudila Víťu Starého bez slitování Katka.

Pro některé fanoušky je zrušení turné kapely Mandrage poslední kapkou a do Starého i s jeho démony se pořádně opřeli. O tom, že se za slovem démoni může skrývat pervitin, jak se říká v Plzni, už jsme na eXtra.cz psali.

Dáme démony, brácho!

Údajně měl začít s drogami už v dávné minulosti. Alespoň to tvrdí člověk, který se s ním měl tehdy setkat. "Měl jsem možnost Víťu potkat osobně a tak arogantního a v té době zatím jenom zhulenýho člověka jsem v životě ještě neviděl. Je to 10 let zpátky a už v té době byl na facku. Prostě nezvládl být slavný. Fet nesnáším a nemusím opravdu i tohoto člověka, ale každý si zaslouží druhou šanci, když ji chce využít," napsal Jaroslav.

Jenže z marihuany přesedlal podle mnohých diskutérů ze sociálních sítí na mnohem nebezpečnější látky. "Víťo, v únoru se stav, dáme nějaké démony, brácho," pokoušel se o černý humor Petr. "Pamatuješ, jak mu kdysi volal Mareš, jak ho vyp-čoval? Už tentokrát do sebe sypal," odpovídal pak kamarádovi.

Drogový cukrovkář?

Víťovi démoni jsou prý spjatí s těžkou cukrovkou. Rozhněvaní fanoušci možná našli příčinu zpěvákovy vážné nemoci. "Cukrovku má z toho, jak si střílí už tak tři roky, debílek. Litovat ho nebudu, normálního feťáka na ulici byste obcházeli obloukem," prohlásil rázně Tomáš.

Kapela kvůli neutěšenému stavu svého frontmana končí, s fanoušky se rozloučí v sobotu v pražském Foru Karlín.

Víťo, držíme palce, aby bylo všechno zase v pořádku!

Související články

Další články