Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zlitý Petr Borkovec: Vymyslel si koncert s Bieberem! Pád na dno nezastaví už ani Knechtová

Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 52 fotografií
Alkoholismus
Problémy Petra Borkovce (19) s alkoholem jsou vážnější, než se doposud zdálo. Opilecký exces finalisty SuperStar 2018 už během soutěže byl jen slabým odvarem. Na slavnostním vyhlášení Miss Czech Republic 2019, které se konalo ve čtvrtek v Brně, se zlil jako doga a v sále vyřvával ostravským nářečím. Dokonce zašel tak daleko, že fotografům jisté agentury nakukal, že ho čeká velkolepý koncert s Justinem Bieberem (24) v Londýně!

Snad ještě nikdy jsme nesledovali pád finalisty SuperStar tak strmou rychlostí. Petr Borkovec (19) měl silný vztah k popíjení alkoholických nápojů už dlouho před soutěží. Vypadá to však, že po kopačkách od Kataríny Knechtové zašel ještě dál a rozjel prvoligové pití.

Důkazem místo slibů bylo Borkovcovo chování na finále Miss Czech Republic 2019 Redaktoři eXtra.cz zjistili, že jeho sápání se po jedné z krásných finalistek bylo pouhým vrcholem ledovce.

Podle svědků, kteří se nám ozvali, se tam totiž vylil jako váza a nevídaně se ztrapnil. "Celou dobu tam poletoval a žvatlal cosi v řeči, které tam nikdo nerozuměl. Je z Třince, takže to je pravděpodobně nějaká jejich mluva. Ke konci už skoro nemohl mluvit a byl rád, když ho někdo vytáhl ven kouřit, aby se nadýchal čerstvého vzduchu," popsal Borkovcovo řádění náš zdroj.

Tím to ale zdaleka neskončilo. Na webu jedné české agentury, která na brněnském finále soutěže krásy Borkovce nafotila, se objevila informace o jeho koncertu s Justinem Bieberem (24). "Finalista SuperStar Petr Borkovec si jede budovat pěveckou kariéru do zahraničí. Údajně míří do Londýna, kde si zazpívá s Justinem Bieberem," psalo se tam.

To se nám však nezdálo, protože sám Petr v minulosti přiznal, že po skončení SuperStar 2018 vystupuje spíš po hospodách a základních školách a velké projekty jsou v nedohlednu. Vystoupení v britské metropoli by bylo příliš velkým skokem, a tak jsme se Borkovce zeptali.

"Vůbec nevím, o čem to mluvíte, tohle si ani náznakem nepamatuji," řekl eXtra.cz zpěvák a nepřímo tak přiznal, že konzumací alkoholu v daný den skutečně nešetřil.

Jedinou otázkou zůstává, co s Petrem bude dál. Pokud nezačne hodně rychle brzdit a v neřízeném napájení bude pokračovat, může to skončit katastrofou. Vždyť ostatní finalisté loňské SuperStar už natočili videoklipy nebo vydali singly, ale Borkovcovým největším úspěchem byl vztah s Knechtovou. A ani ta už ho nechce. Tak jako tak ale Petrovi držíme palce, aby se ode dna zvládl odrazit!

Související články

Další články