Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Zlil se, jak eurozákon káže: Šéf EU Jean-Claude Juncker se na summitu NATO kácel k zemi!

Ve stínu fotek spícího Miloše Zemana (73) na židličce vedle světových lídrů na summitu NATO skončila alkoholická eskapáda nejmocnějšího eurobyrokrata. Šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker se ještě před začátkem setkání jednotlivých členů aliance zlil, jak eurozákon káže a potom málem prohrál souboj s gravitací!

Českými médii zalomcovala fotka prezidenta Miloše Zemana, kterého únava zmohla natolik, že mu při společném focení státníků na bruselském summitu NATO museli přišoupnout židličku. Daleko ostudnější řádění Jeana-Clauda Junckera ale zůstalo opomenuto.

Předseda Evropské komise, s troškou nadsázky evropské vlády, je svou zálibou v alkoholu známý. Už jako premiér Lucemburska před lety proslul tím, že snídá koňak, jinak se nenastartuje a nemůže pracovat.

Tentokrát si ale přihnul už před začátkem setkání lídrů nejmocnější vojenské aliance světa a dorazil vylitý jak váza. Při zvedání vlajky NATO už se mu podlamovala kolena a z obou stran ho museli podpírat!

Pak málem spadl ze schodů, ale naštěstí ho jistil ukrajinský prezident Petro Porošenko (52), který se coby hlava kandidátské země summitů pravidelně účastní. Všemu nevěřícně přihlížel americký prezident Donald Trump (72), který se pak raději s vysmátou německou kancléřkou Angelou Merkel (62) odporoučel.

Na svoji obranu Juncker tvrdil, že trpí zánětem sedacího nervu, tedy lidově houserem. Zda je houser značkou nějaké kořalky, už neuvedl.

Mohlo by vás zajímat

Další články