Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zlé zprávy: Hana Zagorová je v nemocnici kvůli koronaviru, má vysoké horečky

Štefan Margita a Hana Zagorová v roce 2003
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Koronavirus
Nejhorší scénář se bohužel vyplnil. Hana Zagorová (73) i její manžel Štefan Margita (64) jsou pozitivní na koronavirus. Kvůli nákaze je teď Hanka v nemocnici a bojuje s vysokými horečkami. Mezitím Margita zůstává v domácí izolaci s lehkým průběhem.

Hana Zagorová a Štefan Margita mají koronavirus. Manželé to oznámili prostřednictvím oficiálního webu Zagorové. Chtěli totiž zamezit nejrůznějším spekulacím.

Zagorová je v nemocnici

Kvůli vysokým teplotám skončila Zagorová v nemocnici. Margita má lehký průběh, a tak zůstává v domácí karanténě. "Naši milí, nechtěli jsme vás zatěžovat našimi starostmi," napsali na úvod nakažení manželé.

"Ano, oběma nám vyšly pozitivní testy na covid. Ať se to nemusíte dovídat z různých nafouklých spekulací. Štefan je v domácí karanténě s lehkým průběhem a Hanka z důvodu vysokých teplot v nemocnici," informovali Zagorová s Margitou.

"Věřte, že děláme, co můžeme, a brzy se s vámi uvidíme. Moc se na vás těšíme," napsali na závěr manželé v oficiálním oznámení.

Spekulace se potvrdily

Deník Blesk přinesl jako první informaci, že Hana Zagorová skončila kvůli svému zdravotnímu stavu v jednom z pražských zdravotnických zařízení. Mnozí spekulovali o tom, že má koronavirus. Bohužel se zlé zvěsti o koronaviru potvrdily.

Pro Hanku může být nákaza koronavirem velmi nebezpečná, protože dlouhodobě trpí poruchou krvetvorby.

Celý národ teď doufá, že Hanička písnička zákeřný virus porazí, Haničce drží palce samozřejmě i celá řada kolegů z branže, všichni věří, že bude brzy v pořádku, a posílají jí vzkazy plné naděje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy