Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Špatné zprávy v Ulici: Nová postava zamává dějem a mezi Šárkou a Martinem se schyluje k rozchodu

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 15 fotografií
ulice
Jen co Veronice trochu otrne, okamžitě začne být docela akční. Filip ji ale drží pěkně zkrátka. Hned ji zažene do postele, aby odpočívala a kurýrovala se. Navrch to od něj schytá i kvůli životosprávě, kterou nedodržuje, jak by měla. O Veroniku se stará také Martin. To se ale nelíbí Šárce, která z toho má nervy na pochodu. Co přinese čtvrteční díl?

Další facka pro vysílenou Šárku

Šárka Martinovu péči o jeho ženu nenese dobře. Dalo jí hodně práce, aby se Martin přestěhoval a začali žít nový a plnohodnotný život. Když už to vypadalo, že rozvod je na spadnutí a vše bude tak, jak si Šárka malovala, začala se Veronika potýkat se zdravotními komplikacemi.

Všechno vyvrcholilo ve chvíli, kdy zkolabovala před místem svého zaměstnaní. Jejímu kolapsu byla přítomna i Šárka, která si přišla s Veronikou vyříkat věci ohledně rozvodu. Ani v nejmenším ale netušila, co nastane.

Veronika byla převezena do nemocnice, kde ji operovali a nyní se vrací do domácího léčení. Martin si myslí, že má na Veroničině kolapsu svůj podíl a věnuje se jí, jak jen může. Na jeho přehnanou péči ale Šárka nemá nervy.

Pro odlehčení uspořádala kamarádskou sešlost s Martinem, Honzou a Jindrou a na večer se hrozně těší. Je to vlastně její a Martinova premiéra od chvíle, kdy spolu začali žít.

Šárka si chce užít ten pocit, že je Martinovou oficiální partnerkou, že spolu tvoří pár, který vše dělá společně. Jenže tahle idylka moc dlouho nevydrží. Přestože Martin ví, jak na tom Šárce záleží, znovu dá přednost Veronice. Proč? A co na to Šárka, jež se znovu ocitne na vedlejší koleji?

Nová problémová postava v Ulici?

Dějem v Ulici pořádně zamává mladý floutek Denis, Kristýnin nový přítel. Toho si zahraje sympaťák Libor Matouš, který randí s herečkou Kateřinou Marií Fialovou (22) z show Tvoje tvář má známý hlas.

Kristýna na hodné kluky zatím nemá štěstí. Poprvé se zamilovala do Veroničina syna Filipa, ale bohužel to nevyšlo. Kristýna si myslela, že mají plnohodnotný vztah, ale Filip ji bral jenom jako povyražení.

Otázkou zůstává, zda Denis bude ten pravý. Na první pohled totiž vypadá jako pořádný rošťák.

Související články

Další články