Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zlatý rozvod: Kirsty je po manželství s miliardářem bohatší než britská královna

Zdroj: Profimedia
bohatství

Bývalá Miss a popová zpěvačka Kirsty Bertarelli (50) se stala ženou s nejvyšším porozvodovým vyrovnáním v historii Velké Británie. Modelka se rozvedla v tichosti se švýcarským miliardářem Ernestem Bertarellim.

Původně byla královnou krásy, nyní tu opravdovou královnu předstihla v bohatství. Padesátiletá modelka a zpěvačka Kirsty Bertarelli dosáhla britského rekordu v porozvodovém vyrovnání. Po konci manželství s Ernestem Bertarellim si totiž podle listu Daily Mail přišla na 350 milionů liber.

Rozvod se konal v ústraní, a proto byla tato zpráva pro mnohé šokem. Manželé, kteří spolu mají tři děti, se na rozvodu dohodli v létě. Ještě jako pár byli zařazeni na 14. místo letošního Sunday Times Rich List s majetkem odhadovaným na ohromujících 9,2 miliardy liber (zhruba 269 miliard Kč), který je větší než hrubý domácí produkt mnoha zemí, například Baham, Bruneje nebo Arménie.

Uvedené vyrovnání by z Kirsty Bertarelli udělalo bohatší ženu, než je královna Alžběta, jejíž majetek se odhaduje na zhruba 365 milionů liber. Bertarelli je nyní bohatší než popové superhvězdy Mick Jagger (310 milionů liber), Ed Sheeran (220 milionů liber) nebo Adele (140 milionů liber).

Kromě svého sídla získala popová diva velkolepý moderní dům u Ženevského jezera ve Švýcarsku, koupený za 52 milionů liber. Je také majitelem chaty za 8 milionů liber ve švýcarském lyžařském středisku Gstaad.

Související články

Další články