Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Zlatý judista Krpálek dvojnásobným otcem: Narodila se mu dcera!

Je to nejšťastnější den Krpálkova života.
Zdroj: instagram
+ Dalších 26 fotografií
Olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek (27) je štěstím bez sebe. Ve čtvrtek odpoledne se podruhé stal otcem, manželka Eva mu porodila dceru. Úspěšný sportovec už má syna Antonína.

Lukáš Krpálek (27) zažil ohromný úspěch na olympiádě, teď si plní sen o dokonalém rodinném životě. Manželka Eva mu ve čtvrtek porodila holčičku, kterou pojmenovali Mariana.

„Tak jsme se dnes rozrostli o dalšího člena rodiny. Marianka je s naší užasnou maminkou zdrava a plná sily! Těšíme se na další kroky životem,“ pochlubil se Krpálek na Instagramu.

Beze slov nezůstala ani novopečená dvojnásobná maminka. „Děkuji Lukášovi za úžasnou podporu, jsi ten nejlepší muž, manžel, táta na světě,“ nechala se slyšet Krpálkova životní láska.

Judista se jako správný pyšný tatínek nezapomněl zmínit ani míry malé Marianky. Po narození měřila 48 centimetrů a vážila 3,4 kilogramu.

Mohlo by vás zajímat

Další články