Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zlatý hoch z Nagana na totálním dně: Jeho veškeré bohatství jde do dražby!

Čechmánek je na dně.
+ Další fotografie
Hokejem vydělal stovky milionů, měl dost na to, aby si užíval. Jenže o veškeré bohatství postupně přišel a nyní bude ještě hůře. Do dražby jdou i jeho nemovitosti ve Zlíně a Prostějově. Pořád to ale nemusí být vše, Čechmánkovi totiž stále hrozí i vězení!

Skončil s hokejem a ihned se dal do podnikání, jenže o podobném byznysu nic nevěděl a doplatil na to. Rozjel současně spousty projektů a nedokázal platit dodavatelům, kteří se s ním soudí dodnes. Romanu Čechmánkovi (45) se poslední roky bortí vše jako domeček z karet.

Dva roky už je v insolvenci, letos se navíc do konkurzu dostala i jeho firma Pivovar Čechmánek. Do dražby jde nyní právě budova pivovaru a také přilehlá restaurace. Další nabízenou nemovitostí je také bývalý domov důchodců v Prostějově a také restaurace. Dražba se samozřejmě týká i všech přilehlých pozemků!

Aukce by měla vynést obnos, který by měl uspokojit většinu těch, kterým stále bývalý hokejový brankář dluží. Tak snad se vše v dobré obrátí a Čechmánek se opět začne pomalu dostávat nahoru. Byla by škoda, kdybychom takovou legendu viděli už jen pouze za mřížemi…

Mohlo by vás zajímat

Další články