Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Zlatý důl jménem Bastardi: Rytmusovi za tři minuty na obrazovce káply statisíce

Rytmus se ve filmu prakticky jen mihl.
Zdroj: PegasFIlm
+ Dalších 5 fotografií
bastardi
Slovenský rapper Rytmus (43) se díky své kariéře dopracoval až na post byznysmana, tato pozice je pro něj v tuto chvíli vedlejší. Když mu v roce 2010 nabídli roli bodyguarda v kontroverzním snímku Bastardi režiséra Tomáše Magnuska (35), který v něm zároveň sám ztvárnil hlavní roli, řekl si Rytmus o vysoký honorář.

Peníze byly dřív pro Patrika Vrbovského alias Rytmuse jednou z největších priorit. Nejslavnější slovenský rapper dobře ví, co je pro něj, jeho rodinu a kariéru dobré. Když mu před deseti lety přišla nabídka na menší roli ve filmu Bastardi, domluvil se se štábem na vysokém honoráři.

Vysoký honorář

V kontroverzním snímku Tomáše Magnuska, který vypráví o problémech v praktickém školství, se Rytmus, coby bodyguard Jana Šťastného, objevil všehovšudy na pouhé 3 minuty. Během nich pronesl sice jen tři věty, ale inkasoval za ně neuvěřitelných 500 tisíc korun.

Jeho filmový šéf, postava Jana Šťastného, pobíral plat o poznání nižší. Tato postava byla pro film zásadnější a obsáhlejší, ale za natáčecí den bral pouhých 14 tisíc.

Šťastná rodina

Rytmus si momentálně užívá život plný lásky a pohody se svou ženou Jasminou Alagič Vrbovskou Spolu mají šest měsíců starého syna jménem Sanel. Patrikův profil na Instagramu v tuto chvíli je plný nejen příspěvků z pracovního života, ale hlavně posty s jeho milovanou rodinou.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy