Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Zlatý bzučák neuděluje jen porota: Talent rozzářil jedenáctiletý chlapec

Zdroj: tv prima¨
+ Dalších 6 fotografií
Talent
Na televizních obrazovkách jsme mohli sledovat už jedenáctou epizodu Česko Slovensko má talent. Diváky a porotu odzbrojil jedenáctiletý hoch, který si dokonce vysloužil i zlatý bzučák. Od poroty ho ale nedostal. Co na jevišti předvedl a kdo mu dal zlatý bzučák?

Na televizi Prima byl odvysílán další díl oblíbeného pořadu Česko Slovensko má talent. Jednalo se už o jedenáctou epizodu a opět to byla zajímavá podívaná. Nechyběly tam ani vystoupení soutěžících, u kterých jste si nebyli jisti, jestli to myslí vážně, a nebo je to sranda.

Ovšem ne všichni byli tragičtí. Objevilo se tam i pár skutečně skvělých představení. Tím nejlepším byl rozhodně jedenáctiletý chlapec z Brna.

Samuel Rychtar se představil na jevišti a dorazil tam i s kytarou. Poté, co začal zpívat, porotcům spadla brada. Předvedl totiž neskutečnou show. Zazpíval písničku z jeho vlastní tvorby a nikdo se nestačil divit. Píseň byla opravdu skvělá a i jeho hlas. Poté chlapec zazpíval písničku Včelka Mája a celý sál se postavil a tleskal.

Všichni si přáli, aby chlapec dostal zlatý bzučák. Jenže porota už žádný k dispozici neměla. Přišel zvrat a najednou přiběhlo moderátorské duo, které tvoří David Gránský a Lujza Garajová Schrameková. To oni byli ti, kteří poslali Samuela rovnou do finále.

Mohlo by vás zajímat

Další články