Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zlatou masku opustil Lev: Nikdo z porotců neuhádl, že se v kostýmu ukrývá známý herec

Zlatou masku opustil Lev: Nikdo z porotců neuhádl, že se v kostýmu ukrývá známý herec
Zdroj: archiv Zlatá maska
+ Dalších 13 fotografií
Zlatá maska
V neděli se na obrazovkách televize Prima odvysílal druhý díl zábavné show Zlatá maska. Tentokrát se diváci museli rozloučit se zlatým Lvem. Že se pod maskou Lva ukrývá právě Maroš Kramár, neuhádl žádný z detektivů.

Nedělní večer na televizi Prima patřil opět Zlaté masce V zábavném pořadu se představilo dalších šest celebrit převlečených v kostýmech. Úlohou celebrit v maskách je chránit svou identitu. Naopak úlohou detektivů je uhádnout, kdo se v kostýmů ukrývá

Kdo byl pod maskou Lva?

I ve druhém díle došlo na vyřazování a tentokrát se diváci museli rozloučit se zlatým Lvem. Do křesel detektivů opět usedli Michal Hudák, Jakub Prachař a Libor Bouček Mezi detektivy pak poprvé usedla zpěvačka Celeste Buckingham Ani jeden z detektivů správně netipl, kdo se pod maskou Lva ukrývá.

Kramára nikdo nečekal

Po odhalení zůstali všichni v šoku. V kostýmu Lva totiž zazpíval píseň Černí andělé od skupiny Lucie známý herec a moderátor Maroš Kramár, což nikdo nečekal.

"Mně to celkem bavilo. Bál jsem se, že to uhádnou, tak jsem napodoboval pohyby mladých," popisoval Kramár po odhalení, jak se snažil porotu zmást.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy