Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zlatou masku opouští Jednorožec: Nevadí mi, že jsem vypadla, nedalo se v tom dýchat

Pod maskou Jednorožce se skrývala krásná herečka a zpěvačka.
Zdroj: TV Prima archiv
+ Dalších 11 fotografií
show
Zábavná show Zlatá maska je v plném proudu. V každém díle zazpívají podivné masky, které budou bojovat o postup do dalšího kola. Chybět nebudou ani hvězdní detektivové, kteří se budou snažit uhodnout, kdo se pod maskou skrývá. Tentokrát to pořádně rozparádila Jiřina Bohdalová (89), kterou dostalo vystoupení Buldočka. Dnes Zlatou masku nakonec opustil Jednorožec.

V dnešním díle okamžitě postoupily masky Páv, Chobotnička a oblíbenec Jiřiny Bohdalové Buldoček. Nakonec se rozhodovalo mezi Ufonem a Jednorožcem.

Do dalšího kola nakonec postoupil Ufon, který má mezi lidmi spoustu příznivců. Kdo se skrýval pod maskou Jednorožce? "Já si pořád myslím, že je to Tereza Kerndlová," stál si za svým Jakub Prachař (37).

Ještě dvakrát zaznělo z úst jméno Eva Burešová, ale napětí by se dalo krájet. Nakonec se ukázalo, že se pod maskou Jednorožce opravdu skrývá hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová.

"Jsem strašně dojatá a hrozně jsem si to užívala. Nevadí mi, že jsem vypadla, protože jsem konečně mohla zase dýchat," zkritizovala mírně herečka a zpěvačka Zlatou masku

Jak se vám líbil dnešní díl? Poznali byste sympatickou Evu Burešovou?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy