Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zlatokopky hlásí pohotovost: Zítra do Prahy dorazí jeden z nejbohatších hráčů pokeru na světě. Navíc je to fešák!

Gus Hansen
Zdroj: Profimedia.cz

Dán Gus Hansen patří mezi světově nejznámější a nejúspěšnější hráče pokeru. Jen na turnajích si vydělal přes 11 miliónů dolarů, tedy téměř čtvrt miliardy korun.

Už to by stačilo, aby při vyslovení jeho jména zbystřila nejedna návštěvnice baru Kozička. Ovšem Gusovi atraktivitu ještě výrazně zvyšuje fakt, že před pár lety ho časopis People zařadil do své slavné padesátky nejkrásnějších lidí na světě. Takže, holky, zítra přiletí nejen pracháč, ale i pořádný fešák. Navíc má super bejvák v Monaku, což jistě, milé dámy, také oceníte. A mezi jeho expřítelkyně patří třeba bývalá tenisová jednička Caroline Wozniacká.

A jaký je důvod návštěvy pokerové superstar v Praze? Zúčastní se 2. ročníku Mistrovství ČR ve squashpokeru, což je disciplína, jak asi z názvu tušíte, kde nejdřív hrajete squash, abyste si to následně se svými soupeři rozdali u karetního stolu. Pořadatelem tohoto světově unikátního turnaje je patnáctinásobný mistr republiky ve squashi Jan Koukal. "Squash je moje zaměstnání, poker je můj velký koníček, a tak jsem spojil příjemné s užitečným a vznikl squashpoker," směje se Koukal, který patří mezi Hansenovy blízké kamarády.

"Holky budou mít největší šanci Guse sbalit asi v pátek večer v klubu U Buldoka, kde se koná party k turnaji, a Gus mi slíbil, že bude uvažovat o všech nabídkách, které mu tam budou učiněny," navádí svobodné dívky český squashista.

Vedle pánů Koukala a Hansena se turnaje zúčastní i další trofeje, ze kterých se zlatokopkám mlží brýle – třeba brankář Detroit Red Wings Petr Mrázek, tenista Lukáš Dlouhý nebo bývalý fotbalový reprezentant Vladimír Šmicer. Pánové pak jistě ocení pohled na vyhlášenou krasavici a fotbalovou funkcionářku Markétu Haindlovou.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy