Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zlatokopka roku! Vondráčková odmítla desítky milionů a chce Plekance vysát mnohem více

Lucie jde po penězích.
+ Dalších 18 fotografií
Lucie Vondráčková (38) jde tvrdě po penězích a vůbec se tím netají. Její manžel Tomáš Plekanec (35) vydělal hokejem obrovské peníze a Lucie ho nyní chce pořádně podojit. Má na to ale právo?

Lucii Vondráčkové (38) se vždy říkalo, že na peníze je jako čert. Historky, jak zkoušela sbalit prachaté sportovce, jsou dnes již legendární. A Vondráčková i dnes ukazuje, že o zlaťáky bude tvrdě bojovat.

Kdo v manželství více vydělával, nemá cenu řešit. Zpěvačka, která má fanoušky jen v Česku, nemůže v příjmech konkurovat hvězdě NHL. Předmanželská smlouva vznikla v Česku. Plekanec si chtěl majetek pojistit. Jenže Vondráčková se teď chce rozvádět v Kanadě, kde česká předmanželská smlouva neplatí.

Tomáš Plekanec přitom přišel s velkorysou nabídkou. „On jí nabídl, že jí nechá byt na Kavčích horách s velkou zahradou za 25 000 000 korun, který koupil dva roky po svatbě, a vyplatí dalších 5 milionů korun v hotovosti. Dále že jí bude platit alimenty ve výši několika desítek tisíc korun měsíčně a že za ním půjdou všechny poplatky na děti, jako je školka, kroužky a peníze na dovolenou,“ uvedl pro deník Blesk Plekancům kamarád.

Vondráčková nejdříve se vším souhlasila. I s tím, že rozvod proběhne v České republice. Jenže pak tajně odletěla do Kanady a o rozvod žádá tam. „Její právnička ji přesvědčila, ať se rozvede v Montrealu. Od té doby je to celé v její režii. Vycítila příležitost, že by mohla Plekance pořádně podojit,“ řekl Blesku jejich zdroj.

Mohlo by vás zajímat

Další články