Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Zlatokopka roku! Vondráčková odmítla desítky milionů a chce Plekance vysát mnohem více

Zlatokopka roku! Vondráčková odmítla desítky milionů a chce Plekance vysát mnohem více
Zdroj: profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Lucie Vondráčková (38) jde tvrdě po penězích a vůbec se tím netají. Její manžel Tomáš Plekanec (35) vydělal hokejem obrovské peníze a Lucie ho nyní chce pořádně podojit. Má na to ale právo?

O Lucii Vondráčkové (38) se vždy říkalo, že na peníze je jako čert. Historky, jak zkoušela sbalit prachaté sportovce, jsou dnes již legendární. A Vondráčková i dnes ukazuje, že o zlaťáky bude tvrdě bojovat.

Kdo v manželství více vydělával, nemá cenu řešit. Zpěvačka, která má fanoušky jen v Česku, nemůže v příjmech konkurovat hvězdě NHL. Předmanželská smlouva vznikla v Česku. Plekanec si chtěl majetek pojistit. Jenže Vondráčková se teď chce rozvádět v Kanadě, kde česká předmanželská smlouva neplatí.

Tomáš Plekanec přitom přišel s velkorysou nabídkou. "On jí nabídl, že jí nechá byt na Kavčích horách s velkou zahradou za 25 000 000 korun, který koupil dva roky po svatbě, a vyplatí dalších 5 milionů korun v hotovosti. Dále že jí bude platit alimenty ve výši několika desítek tisíc korun měsíčně a že za ním půjdou všechny poplatky na děti, jako je školka, kroužky a peníze na dovolenou," uvedl pro deník Blesk Plekancům kamarád.

Vondráčková nejdříve se vším souhlasila. I s tím, že rozvod proběhne v České republice. Jenže pak tajně odletěla do Kanady a o rozvod žádá tam. "Její právnička ji přesvědčila, ať se rozvede v Montrealu. Od té doby je to celé v její režii. Vycítila příležitost, že by mohla Plekance pořádně podojit," řekl Blesku jejich zdroj.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy