Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

ZLATOKOPKA roku? Petra Faltýnová to se svým milionářem kvalitně válcuje!

Penízky má Petra moc ráda....
Zdroj: extra
+ Dalších 25 fotografií
Být úspěšnou zlatokopkou není žádná sranda, ale hotové umění. Dala by se tam snad do této skupiny žen zařadit i bývalá modelka Petra Faltýnová?

Tichá voda břehy mele… To je naše slavné přísloví, které by se dalo momentálně aplikovat na modelku a slavně rozvedenou paní Petru Faltýnovou (38). Ta se už v podstatě přestěhovala na Floridu za svým seniorem milionářem Davidem, do kterého investuje veškerou svou energii a pozornost. Jasně, tady nejde jen o zelenou kartu, ale i o tu ZLATOU!

Za Petrou jakoby se zavřela voda. V médiích o ní skoro neslyšíme, nikde není vidět a poslední dobou ze svého soukromí raději nic nezveřejňuje. Holt před mazaným milionářem si každá holka musí dávat pozor a Petra to moc dobře ví.

Byl Valentýn, svátek všech zamilovaných. A to by bylo, aby Petra, znalkyně všech zákonů lásky, něco drahého od svého ještě dražšího nedostala. Šperky, ach ty šperky. Světově známá šperkařská firma Harry Winston, to je klasika. Snad není hollywoodské hvězdy, která by nevlastnila od tohoto génia šperk. U nás je to možná jen Monika Babišová (42), Mirka Čejková a dnes už i Petra Faltýnová.

Ta se pochlubila, jak leží polonahá na rudém koberci, který byl posypaný plátky růží, s velkým prstenem na levém prsteníčku. Jasně, zasnoubená je Petra prý už dávno, ale diamantů není nikdy dost!

“Nemám slov, nádherné, miluji tě!” komentovala svůj dárek Petra.

Jen pro vaši orientaci, prsteny od značky Harry Winston začínají na 13 900 $, což je 347 500 Kč. U prstýnku, který dostala Petra, se rozhodně nedá bavit o základní cenové relaci. Kdo umí, ten umí, kdo neumí... nenosí diamanty.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy