Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zlatokopka Mesarošová ukázala hříšný zadeček! Pánové, tohle vám podlomí nohy…

Moc pěkný zadeček…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 78 fotografií
Kdysi bývala vnadnou ozdobou přehlídek spodního prádla, dnes se už silikonová sexbomba Dominika Mesarošová (31) spíše straní zájmu médií. V Thajsku, odkud se před pár dny vrátila, ale předvedla své hříšné křivky... A zejména zadeček, na který je moc pyšná!

Kdysi měla postavu, kterou jí mnohé ženy záviděly. Dnes už tomu tak zcela není. Ale pořád se je na co dívat. Aby to všem dokázala, pochlubila se sérií snímků z Thajska, kam si vyrazila se svým přítelem, na nichž vystavuje své tělíčko a hlavně zadeček.

Dominika sice už není v zájmu médií, ale pořád si umí říct o pozornost. Z jejího výrazu ve tváři je znát, že jí nic moc nechybí. Má přítele, je zamilovaná a za svou kariéru dívky, která oblbovala hlavičky starším pánům dokázala docela slušně obohatit svoje bankovní konto. Dominika v tom umí chodit a když si stanovila cíle, uměla jich vždy dosáhnout.

Možná i proto si se svým partnerem vyrazila koncem prosince do Thajska, kde si užívala luxusu. Na snímcích ukázala, že má pořád co nabídnout a ještě nepatří k těm modelkám, za kterými se neotočí ani starší pánové. Nakonec – sami se přesvědčte v galerii hříšných snímků, kterými se Dominika pochlubila.

Související články

Další články