Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Zlatokopka Meghan: Herečka si Harryho vyčíhla a vzala pro peníze, myslí si královský expert

Meghan si Harryho vzala kvůli penězům.
Zdroj: profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Harry a Meghan

Vztah Meghan Markle a prince Harryho je údajně postavený na lži. To alespoň tvrdí životopisec, který se věnuje královské rodině. Podle jeho výpovědi pro The News si někdejší americká hvězdička Harryho vyhlédla kvůli jeho majetku. Pak ale mělo přijít kruté vystřízlivění. 

Meghan je posedlá penězi

Meghan Markle sice v dokumentu pro Netflix tvrdí, že před první schůzkou s princem Harrym vůbec netušila, o koho se jedná, její slova ale nyní dostávají velké trhliny. A to z úst královského životopisce Toma Bowera, který tvrdí, že si vévodkyně ze Sussexu syna princezny Diany vyhlédla právě kvůli jeho jmění.

"Meghan je posedlá penězi a vždy byla, proto se provdala za Harryho. K jejímu velkému překvapení a zklamání měl princ peněz velmi málo. Představovala si, že bude mít na účtu stovky milionů, ne-li miliard,“ řekl v rozhovoru pro The News Bower, který Meghan vykreslil jako marnotratnou hollywoodskou celebritku. "Touží po životě v luxusu. Chce jezdit drahými cadillaky a létat soukromými letadly,“ dodal Bower.

Meghan nepatřila mezi chudé

Nutno ale říct, že sama Markle neměla malé příjmy. I když nevyrůstala se zlatou lžičkou v puse, nepatřila rozhodně mezi chudou spodinu. Například na jedné epizodě seriálu The Suits vydělala 50 000 dolarů. Ale to rozhodně nebyl její jediný příjem, dostávalo se jí i menších rolí např. ve filmu Remember Me nebo The Candidate, za které dostala v roce 2010 přibližně 187 000 dolarů, tvrdí web Style Caster.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy