Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zlatokopka Lucie vyrazila na Floridu lovit hokejisty! Verčo, otři čelo od potu a pořádně si Jardu hlídej!

Lucka by mohla odstranit Verču a poprask je na světě…
Zdroj: Facebook
+ Dalších 66 fotografií
Zlatokopka Lucie Blahová před časem zaskórovala, když si na bramborovém večírku hokejistů po mistrovství světa bůhví kam odtáhla ženatého útočníka Martina Erata. Poté byl chvíli klid a teď, zdá se, nadržená šelmička vylezla z díry, vytasila drápky a chystá se znovu k lovu. Aktuálně je totiž na Floridě - v blízkosti Jaromíra Jágra! A to nevěstí nic dobrého...

Kde se objeví blonďaté stvoření Lucie Bláhová, dá se předpokládat, co se stane. Možná máte ještě v živé paměti, jak si Bláhová odváděla hokejku Erata a oba si cestou hladili zadky jako správná milenecká dvojka. Ničemu by to nevadilo, kdyby Erat nebyl ženatý a Bláhová tehdy nerandila s fotbalistou Janem Štohanzlem.

Po skandálu se Lucie na čas stáhla do ústraní. Zřejmě aby nabrala síly, vymyslela lepší strategii, a jejda, necelé dva roky poté je zpět a ještě ve větší formě. Aktuálně je na Floridě a možná číhá na tu nejvyšší metu, hokejového boha, krále lední plochy a boháče Jardu Jágra. Sice je zadaný s Verčou Kopřivovou, ale pro připravenou zlatokopku to je jen nepatrná překážka. Stačí jen vychytat příležitost, aby byl Jarda na vteřinku sám, a to už se pak mohou začít dít věci.

Takže, Verčo, pokud nechceš být druhá, radíme ti! Jardu teď nepouštěj moc z očí, stačí chvilka nepozornosti a můžeš se stěhovat zpátky do Teplic.

Související články

Další články