Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zlatokopka české politiky. Dokud s Paroubkem žila, tak jí černé miliony nevadily

Tady jí ještě peníze nevadily.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
GLOSA: Petra Paroubková (44) se rok a půl po odchodu od svého manžela Jiřího (66) rozhodla, že promluví o nelegálních příjmech svého manžela. Tedy o penězích, které sama zřejmě utrácela.

Petra Paroubková si po letech vzpomněla, že Jiří Paroubek dostával nelegálně milionové částky. „Šlo o milionové částky, které nechodily přes účet. U části peněz jsem věděla, odkud jsou. Do dnešních dnů mám obavy o to, aby mě nepřejelo auto, takže to neřeknu,“ uvedla Petra Paroubková v rozhovoru pro TV Seznam.

Je určitě špatné, když vrcholový politik dostává peníze bokem. Proti nelegálnímu příjmu politiků se musí bojovat.

Problémem je, že Paroubková nepůsobí důvěryhodně. S Jiřím Paroubkem svádí rozvodový boj a její nejnovější zpověď vypadá jako snaha bývalému manželovi co nejvíce uškodit.

Když tedy věděla, že peníze jsou černé, proč to nešla nahlásit? „Když je utrácela, tak jí to nevadilo. Jsou všechny stejné,“ poznamenává na její adresu čtenář Ladislav.

„Dříve jí to nevadilo, teď plácá prknem o rybník,“ dodává paní Jindřiška.

Pokud si paní Paroubková najednou začala vzpomínat, že s Jirkou a jeho financemi to nebylo košer, působí to úsměvně až trapně.

Související články

Další články