Konečně jsme zjistili, co dělá Pepa Rychtář (55) po večerech místo hlídání toho, aby Džambulka (47) nepadala na noční stolky. Je jedním ze dvou diváků reality show VyVolení a rozhodl se, že s jejich pomocí vylepší milostný život astrální reinkarnaci Mirka Dušína křížené s Aštarem Šeranem Zdeňku Macurovi (39).

Celý milostný devítiúhelník pošuků okolo Bartošové už by si zasloužil vlastní vydání sbírky vztahových grafů, ale pokusíme se to popsat v pár větách. Domenico Martucci (37) chodil asi dva dny s Evou Feureislovou (23), která získala přesvědčení, že když italskému plnokrevníkovi provedla dva blowjoby v odpadní rouře při cestě na večírek bez pozvánky, je celebritou.

Přihlásila se do VyVolených a oba dva diváci jí poslali hlasy, takže je ve vile. A protože bydlí v Líbeznicích, kde bydlí i Zdeněk Macura, rozhodl se Pepa Rychtář Evu Macurovi dohodit. A jak je jeho zvykem, provedl to distingovaně, elegantně a s lehkostí. „Ta zlatokopa a kur*ička bude z VyVolených brzo doma. Tak se o ni koukej postarat, úchyle!“ napsal Macurovi.

Rozhořčený Macura samozřejmě nechápe, proč ho ten člověk bez viditelné víry ve vesmírné lidi otravuje, a Eva celou situaci komentuje před kamerami ve vile. Co na to říká samotný Aštar Šeran, hraběnka Della Torre (73), český Eros Ramazotti chudých a Tomio Okamura (41) zatím nevíme. Někdo by ale rozhodně měl jít okamžitě demonstrovat na Václavák.