Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

„Zlatokopka a kurv*čka z VyVolených je pro tebe!“ píše Rychtář Macurovi ve snaze dohodit mu zoufalou slávomanku Feureislovou

Blázinec.

Konečně jsme zjistili, co dělá Pepa Rychtář (55) po večerech místo hlídání toho, aby Džambulka (47) nepadala na noční stolky. Je jedním ze dvou diváků reality show VyVolení a rozhodl se, že s jejich pomocí vylepší milostný život astrální reinkarnaci Mirka Dušína křížené s Aštarem Šeranem Zdeňku Macurovi (39).

Celý milostný devítiúhelník pošuků okolo Bartošové už by si zasloužil vlastní vydání sbírky vztahových grafů, ale pokusíme se to popsat v pár větách. Domenico Martucci (37) chodil asi dva dny s Evou Feureislovou (23), která získala přesvědčení, že když italskému plnokrevníkovi provedla dva blowjoby v odpadní rouře při cestě na večírek bez pozvánky, je celebritou.

Přihlásila se do VyVolených a oba dva diváci jí poslali hlasy, takže je ve vile. A protože bydlí v Líbeznicích, kde bydlí i Zdeněk Macura, rozhodl se Pepa Rychtář Evu Macurovi dohodit. A jak je jeho zvykem, provedl to distingovaně, elegantně a s lehkostí. „Ta zlatokopa a kur*ička bude z VyVolených brzo doma. Tak se o ni koukej postarat, úchyle!“ napsal Macurovi.

Rozhořčený Macura samozřejmě nechápe, proč ho ten člověk bez viditelné víry ve vesmírné lidi otravuje, a Eva celou situaci komentuje před kamerami ve vile. Co na to říká samotný Aštar Šeran, hraběnka Della Torre (73), český Eros Ramazotti chudých a Tomio Okamura (41) zatím nevíme. Někdo by ale rozhodně měl jít okamžitě demonstrovat na Václavák.

Související články

Další články