Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zlaté glóby ovládl snímek Bohemian Rhapsody: Kdo na červeném koberci zářil?

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
módní kreace
Udílení cen Zlatý globus za rok 2018 je za námi. Po červeném koberci se prošly hvězdy světového formátu a tuto událost využily k tomu, aby předvedly své nejlepší módní kreace. Některým z nich se to povedlo na jedničku, jiní však vytáhli outfit, který svou nevkusností přitahoval pohledy dalších. Například Julia Roberts ukázala, že dáma nepotřebuje šaty k tomu, aby vypadala fantasticky. Oproti tomu jindy stylová Melissa McCarthy si zřejmě spletla udílení cen s karnevalem a přišla převlečená za noční oblohu.

Zlaté glóby nejsou událostí jen filmovou, ale i módní. Hvězdy se každý rok snaží vypadat lépe a lépe a především dámy jsou schopny za své róby utratit tisíce dolarů. Ne vždy se však investované peníze vyplatí. Kdo letos okouzlil všechny přítomné a na koho se naopak nedalo koukat?

Okouzlující Julia Roberts předvedla velmi zajímavý outfit. V jednapadesáti letech zdůraznila svůj štíhlý pas a ukázala, že žena může vypadat elegantně i v kalhotech. Když vstoupila na červený koberec, všechny pohledy mířily jen na ni.

Melissa McCarthy pro změnu předvedla jednu ze svých nejhorších módních kreací. Ačkoliv Melissa běžně platí za módní ikonu baculek, na udílení cen přišla v neforemných fialových šatech, které byly ozdobeny stříbrnými hvězdami. Po zářivém outfitu, který vynesla jen pár dní zpět na jinou událost, jsou tyto šaty absolutním propadákem. Melisso, takhle příště ne.

Lady Gaga se extrémní extravagance vzdala už před časem. To však neznamená, že zmizela i její touha vyčnívat z davu. Po červeném koberci se prošla v róbě barvy lila a do stejného odstínu zahalila i své vlasy. Za sebou nesla dlouhou vlečku a vypadala přímo božsky.

Na udílení dorazila i Kaley Cuoco, známá jako Penny ze seriálu Teorie velkého třesku Předvedla dlouhou róbu s širokou bílou sukní a tmavomodrým semišovým vrškem. Takové šaty rozhodně nesluší všem, Kaley si je ale může dovolit. K tak elegantní róbě by ale příště bylo lepší vytvořit i elegantní účes.

Krásná Anne Hathaway se řídila podle posledních rad módních expertů a vsadila na leopardí vzor, který je opět v kurzu. Bohužel se Anne netrefila do střihu a jinak nádherné šaty jí dělají obrovská ramena, což je vzhledem k její drobné postavě velký problém.

A kdo si z udílení cen Zlatý glóbus odnesl? V žánru drama podle očekávání nadšených diváků získal ocenění snímek Bohemian Rhapsody, mapující život zpěváka Freddieho Mercuryho a skupiny Queen Zlatý globus získal i jeho představitel Rami Malek, kterému kromě tohoto ocenění role Freddieho přinesla i hvězdu na chodníku slávy. V žánru komedií získal cenu snímek Zelená kniha a nejlepším animovaným filmem se stal Spiderman: Paralelní světy. Cenu za nejlepší píseň pak získal snímek Zrodila se hvězda, na této písni se podílela i hlavní hvězda filmu Lady Gaga.

Související články

Další články