Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Zlatá ruská mládež: Takhle se bohaté dětičky chlubí na Instagramu!

Peníze od rodičů se musí umět pořádně utratit!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Jejich rodiče vydělávají hodně peněz a jejich dětí vědí, jak je utratit. Drahá auta, šelmy, dovolené, fotky se šelmami a večírky s Putinem. Takhle si dnes žije zlatá ruská mládež. Na sociálních sítích se označují hashtagem RichRussianKids, tedy bohaté ruské děti. Jak si tihle mazánkové žijí?

Pokud se chcete řadit k téhle partičce, musíte vlastnit následující: drahá auta (nejlépe jich mít plnou garáž a pak řešit dilema, se kterým si vyjedete na nákupy nebo na luxusní výlet), dál se vyplatí doma chovat nějakou šelmu. Nejlépe se zeptat rodičů, jestli vám nepořídí mládě lva nebo tygra. Když vyroste, šup s ním někam do zoo nebo cirkusu

Pokoj musíte mít vybavený víc kýčovitě než salón za doby Ludvíka XIV. Samé polštářky, sofa, těžké závěsy, postel s nebesy a drahé koberce Na výlet si pak rozhodně nesmíte zapomenout přibalit láhev šampaňského a všechno fotit tak, aby byly vidět vaše superdrahé hodinky na zápěstí.

Na dovolenou se také jezdí za luxusem. Nejlepší je pozvat si kamarády na svoji soukromou jachtu. A pokud se vydáte pařit, tak zásadně tam, kde můžete potkat nějaké ty světové vůdce. Třeba takové selfíčko s Putinem je povinnost. A když už jdete na obyčejnou party, tak musíte aspoň vybrat všechnu hotovost a všem jí mávat před obličejem.

Mládež na fotkách si určitě žije pohádkovým životem, ale pořád platí, že za peníze si vkus nekoupíte

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy