Zlatá mládež žije ve Velké Británii, USA, Rusku i Singapuru. Velkou konkurenci ale teď mají v dětech bohatých rodičů z Nigérie. Největší africká ekonomika má za následek extrémní bohatství. A kde jinde se mají pochlubit, když ne na Instagramu. Na účtu Richkidsnaija ukazují svoje domy ze zlata, tryskáče, drahá auta, vlastní těla i sex. Zlatá mládež se prostě umí bavit!

Najdou se ale i tací, kteří i v mladém věku neskutečně zbohatli. Jedním z nich je i Emeka Okonkwo, který je nejmladším miliardářem díky nemovitostem, ropě, zemnímu plynu a jeho nahrávací společnosti. Vlastní dokonce několik nemovitostí v Lagosu a v domě má jenom zlatý nábytek. Jeho zálibou je na svatbách střílet peníze po svatebčanech ze zlaté pistole. Rapper a výtvarník Bayo Adewale AKA Bnaira také rád hází peníze na lidi na večírcích. Stal se známý svou láskou k červeným rychlým vozům.

Ne všichni mladí si umí vydělat svoje peníze. Většina zlaté mládeže vesele utrácí právě peníze svých rodičů. A to ve velkém! A na Instagramu se chlubí, jak nemusí pracovat a jak si dokáží užívat života. Nekonečné večírky, kde alkohol teče proudem, nespočet bot a drahých šperků. Luxusní vozy, tryskáče, zlatý nábytek a hlavně pohoda a žádné starosti. Každý si přijde na své. Podívejte se to fotogalerie, jak si zlatá mládež z Nigérie žije!

Pokud vás zajímá, jak si žije zlatá mládež ze Singapuru, klikněte ZDE.