Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zlatá mládež z Dubaje: užívají si za peníze svých rodičů. Tohle vás pořádně vytočí

Mají vše, na co si ukážou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Drahé oblečení od světových návrhářů, luxusní auta, šperky za miliony a pohrdání penězi. Tak přesně takhle si žije zlatá mládež v Dubaji. Děti miliardářů se chlubí na sociálních sítích a pohrdají všemi, kteří neměli v životě takové štěstí.

Pokud makáte od nevidím do nevidím a jen stěží ušetříte nějakou tu korunu, tak tohle raději ani nečtěte. Bohatí potomci místních miliardářů a šejků se na Instagramu doslova vysmívají všem, kteří nežijí v luxusu.

Denně přidávají fotografie z luxusních destinací, kde rádi ukazují drahá auta, oblečení a samozřejmě nesmí chybět šperky a hodinky za několik milionů korun. Holky se rády zdržují v luxusních restauracích a klubech, kterých v Dubaji není zrovna málo. Rády létají soukromými letadly, pálí či vyhazují peníze z okna jen tak pro legraci.

Kluci naopak předvádějí drahá auta a různé divoké šelmy jako domácí mazlíčky. Tyhle děti denně utrácejí nesmyslné částky, o kterých si my obyčejní lidé můžeme nechat zdát. Smutné na tom je, že sami ani neví, jak si peníze vydělat a vše jim financují movití rodiče.

Související články

Další články