Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zlatá mládež Petr Mareš: OBVINĚNÍ Z GAY PROSTITUCE! Natřel ho kolega z reality show

Petr Mareš
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 31 fotografií
Kdyby byla pravda to, co o Petru Marešovi tvrdí jeho kolega z druhé řady reality show České televize, asi by měl veřejnoprávní moloch ještě větší ostudu, než má doteď. O údajném politikovi totiž MikeJePán tvrdí naprosto husté věci!

Redakce eXtra.cz získala originální materiál, v němž MikeJePán odpovídal na řadu otázek České televize ke svým pocitům z natáčení. Z finální tiskové zprávy ke Zlaté mládeži ale nakonec všechny výtky vůči Petru Marešovi zmizely.

Jaké byly?

„Díky bohu mohu na rozdíl od Petra Mareše dělat solidní práci, která se nezakládá na sexu za peníze,“ začal zostra v odpovědi na dotaz, jaký má sám vztah k financím.

Pak se už ale pořádně rozjel.

„Jaké 3 hodnoty jsou pro vás v životě nejdůležitější?“ ptala se produkce.

„Rodina, zdraví, peníze – pro Petra Mareše to budou nejspíše penis, peníze, zadek,“ nebál se napsat k podkladům do tiskové zprávy.

A pak ze svého úhlu pohledu vysvětlil, co je příčinou toho, že si s Petrem nemohl rozumět.

„Obecně lze říci, že se mi hnusí byznys se sexem, lidským tělem, prostitucí a podobně, proto jsem si už od prvního dne nesedl s Petrem, neboť už od prvního dne v každé druhé větě lhal. Nejdříve to byl zástupce Adriany Krnáčové, pak najednou office manager, pak vegan, poté vedoucí politické kampaně. Nakonec jsem v Indii zjistil, že prostě š*ká za peníze a dluží všude, kam se podíváš,“ nebere si servítky.

„A co mi soutěž vzala? Pár tisíc korun, které mi Petr dluží,“ dodal nakonec.

Informace od MikeJePána samozřejmě musíme brát s velkou rezervou. Nemstí se kolegovi z natáčení nepravdivým nařčením? Nebo časem vytáhne důkazy pro své tvrzení?

Je pravda, že mnoho lidí zarazilo, jak je možné, že Petr, cucák nejspíš s mlékem na bradě, se skutečně živí politikou a jezdí si v mercedesu s řidičem, jak ukazoval ve Zlaté mládeži. I nás napadlo, jestli nám mládenec něco netají. Sběratel drahých ledovcových vod bude ještě hodně zajímavá postavička, ať už Mike pravdu má nebo ne.

Reakci Petra Mareše zjišťujeme a již brzy ji čtenářům eXtra.cz přineseme!

Související články

Další články