Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zlatá mládež? Lhář, pipina, rádoby zpěvák, papínkův synáček a jedna chytrá holka!

Celá parta.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 27 fotografií
GLOSA: Nejlepší, nejsledovanější, nejluxusnější a zároveň taky nejtrapnější reality show Zlatá mládež je zpět! Falešní milionáři, podnikatelé, hvězdy či zpěváci, to vše může tento báječný pořad nabídnout a kromě soutěžícího z první řady Renata našla televize další 4, kteří se postarají o to, že možná prohodíte televizi oknem nebo jen utrpíte psychickou újmu.

Říkali jste si, jestli může být ještě něco horšího, než momentálně probíhající reality show Štiky, kde ječí peroxidová blondýna Monika Štiková (45) na své děti, manžela, zetě a vlastně na všechny, co jí nejsou po vůli? Odpověď zní ano!

Veřejnoprávní televize přináší druhou řadu podivné dokumentární reality show Zlatá mládež 2, kde si 5 rádoby bohatých a rozmazlených mladých lidí sáhne na dno. Někteří aktéři jsou podle nás na dně celou dobu, ale ať si každý udělá vlastní názor.

"Když klesá sledovanost, největší hvězda musí zpátky," prohlásil hned na úvod Renato, který je homosexuální zpěvák, snažící se prosadit. Ostatní aktéři jsou jeden velký šok!

MikeJePán

Ztroskotaný rádoby youtuber, podvodník a nemakačenko! Vymýšlí, jak obejít zákon a dělá ze sebe bohatého frajera, kterému nikdo nesahá ani po paty. Jeho chování a videa lidi spíše vytáčí. V prvním díle hned prohlásí, že metrem jezdí pouze bezdomovci. A také prohlásil že vydělává 400 tisíc korun měsíčně. Opravdu tomuhle šaškovi ještě někdo něco věří?

Petr Mareš

Hezounek, který se podle svých slov živí politikou! Poté ale vzápětí přizná, že mu umřel otec, a tak trochu žije z jeho peněz a majetku, který zdědil. Vše zabil tím, že již 4 roky studuje pořád na bakaláře, ale nějak se mu to nedaří. Doplnil svůj medailonek také o důležitou informaci, že sbírá drahé luxusní balené vody. Tady by to asi stačilo, co myslíte?

Šarlota Frantinová

Tady to je radost psát. Je to totiž jediná normální a inteligentní osoba, která se v tomhle seskupení individuí vyskytuje. Šarlota je zpěvačka a rapperka, která i na svůj mladý věk má v hlavě vše srovnáno a nebojí se říct to, co si myslí. Poté, co se všichni soutěžící sešli a poznali, Šarlota svým obličejem dala jasně znát, co si o těchto lidech myslí.

Renato Salerno

Je výrazným článkem, který se objevil i v první řadě této skvělé reality show. Má svůj styl vystupování a dokonce se snažil stát zpěvákem. Tohle bychom nedoporučovali, ale pokud jste dosti odvážní, klidně si najděte jeho skvělé video na YouTube.

Klára Havlíková

Je servírka ve striptýzovém baru a má udělaná umělá prsa. To jsou zřejmě všechny důvody, proč ji zařadili do této skupinky rádoby zlaté mládeže. Hned u prvního úkolu, kde se mají převléknout do oblečení, které dobrovolníci poskytují lidem bez domova se zhroutí a rozbrečí. Její kamarádka v medailonku dokonce vyzdvihla její práci a myslí si, že by její máma měla být pyšná na to, kde pracuje a jak dobře se v Praze uchytila. To jako vážně?

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy