Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zlatá mládež či bohatí spratci: Takhle se chlubí jměním ti, kteří jsou povoláním synové a dcery

Zlatá mládež či bohatí spratci: Takhle se chlubí jměním ti, kteří jsou povoláním synové a dcery
Zdroj: Archiv
+ Dalších 10 fotografií
extra
Jejich rodiče vydělávají závratné částky peněz, pracují od rána do večera a o své děti se starají pouze tím, že dostávají jako kapesné miliony týdně. A tyhle dětičky, povoláním synové a dcery, které si nikdy nevydělaly jedinou korunu vlastní snahou, moc dobře vědí, jak a za co utrácet. Samozřejmě se svým luxusním majetkem nezapomínají chlubit na sociálních sítích.

Pokud byste chtěli mít za kamarády tyto lidi, tak se s tím nesou určitá pravidla, abyste si měli vůbec o čem povídat a patřili do jejich klubu. Do základu stačí mít opravdu hodně tučné konto, nebo by to tučné konto měli mít vaši rodiče. Dalším bodem je se tyhle peníze nebát utrácet, doslova je rozhazovat, za jakoukoliv věc, která vás cvrnkne do nosu. Auta, lodě, drahé šperky, hodinky nebo exotická zvířátka, jako jsou lvi, tygři a aligátoři, představivosti se zkrátka meze nekladou.

Celoživotní luxusní dovolená

Děti zámožných podnikatelů a magnátů často na jakoukoliv práci nemusí ani okem mrknout. Povoláním synové a dcery mají na veškeré práce služky, které jim stelou postele, češou vlasy a vousy, dělají make-up, vaří a některým i každý den čistí zuby.

Tihle lidé tak často vyrůstají v domnění, že se svět točí pouze kolem nich, někteří nemají soudnost a často způsobují nejen rodině, ale i veřejnosti mnoho problémů. Bývají účastníky dopravních nehod a bitek, které se nebojí způsobit, ani když mají v krvi zakázané látky v podobně nebezpečných drog nebo alkoholu. I když zapříčiní nějaké neštěstí, žádné starosti si dělat nemusí, protože je z problému papá vždy nějak dostane. Někdy je však pozdě a vlastní nezodpovědnost a zhýčkanost je těmto dětem často osudnou.

Tyhle dětičky sice nikdy nepoznají chuť vlastními silami vydělaných peněz a práci, ale také nikdy nepoznají určité lidské vlastnosti, které si za žádné peníze nikdy nekoupí.

Podívejte se do galerie, za co utrácí mládež, jež žije z majetku svých rodičů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy