Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zlatá mládež? Ani náhodou, to televize ze mě udělala zparchantělého boháče, říká metrouš z pořadu

Petr Mareš
Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 34 fotografií
Diskutabilní pořad Zlatá mládež 2 je možná atraktivní svým divným obsahem, s realitou toho ale asi nebude mít tolik společného. Už podruhé se od jednoho z účastníků dozvídáme o údajné manipulaci ze strany štábu, který pro Českou televizi pořad natáčel!

„Co se týče onoho ‚nákladného‘ života: jde zčásti o propagaci České televize a toho, co si chtěli kreativní producent Dušan Mulíček nebo režisér Richard Komárek natočit a odprezentovat ve svém pořadu. Ani jeden z aktérů nežije přesně takový život, jaký se ukazuje v pořadu. Pan režisér i producent si vše trochu přibarvili, aby to bylo více atraktivní pro diváky, což by již lidé mohli vydedukovat a znát z obdobných reality pořadů. Celý formát je převzat z velkoformátových západních médií, je to pro ČT nové a evidentně s tím ještě neumí pracovat,“ vysvětlil eXtra.cz Petr Mareš, z kterého televize udělala bohatého politika se zálibou v ledovcových vodách, který se nechá všude vozit řidičem v luxusním bouráku.

Přidal také, že po otci sice fakt zdědil majetek v hodnotě několika milionů, který ale zatím neprodal, tak z něj jaksi logicky nemůže žít. Má však mít několik zaměstnání, která ho mají slušně živit. Špatně placený pisálek tomu ale podle kluka, který se bránil drsnému nařčení z údajného provozování gay prostituce, nemůže rozumět.

A dodal, že televize na něj také měla udělat boudu, když mu slíbili, že nikde nebude zveřejněno, že politikaří v ANO.

Již dříve se v podobném stylu vyjádřil Mike Je Pán, který tvrdil, že z něj ČT střihem udělala flinka, když usínal v třídírně odpadů. „Nevím, proč v prvním díle chybělo, že jsme třídili dvanáct hodin, já odpadl po devíti, ale předtím jsme skoro celý den ještě dělali popeláře,“ zlobil se Mike.

Související články

Další články