Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zlatá maska naštvala Čechy: Slovenské celebrity si nechte pod Tatrami, zuří diváci

Někteří diváci ostrými slovy nešetřili.
Zdroj: FTV Prima / Facebook
+ Dalších 15 fotografií
kritika
V neděli mohli televizní diváci TV Prima sledovat první díl zábavné show Zlatá maska. V ní slavní detektivové hádají, které celebrity zpívají v propracovaných kostýmech. Ačkoliv je myšlenka tohoto pořadu dobrá, českým a slovenským divákům vadí "federální" mix celebrit. To, že je znáte v Bratislavě nebo pod Tatrami neznamená, že je známe u nás v Česku, píší do komentářů naštvaní diváci.

Ačkoliv má Zlatá maska nepochybně i své příznivce, kritici o sobě dávají mnohem víc slyšet. Vadí jim především fakt, že je pořad pro Česko i Slovensko společný. „Téměř všechna jména, která česká porota tipuje, jsou mně jakožto slovenskému divákovi neznámá. Tím se samozřejmě vytrácí prvek zábavnosti,“ postěžoval si slovenský divák v komentářích na sociální síti.

S tímto názorem se ztotožňují i čeští diváci, pro které jsou naopak neznámá jména slovenských celebrit, které by se měly pod kostýmy ukrývat. Shodují se, že na rozdíl od pořadů, v nichž jsou objevovány nové talenty, by byla separátní verze této show vhodná.

Efekty a hluk

Diváci si kromě neznalosti jmen zahraničních celebrit stěžují i na přílišný hluk ve studiu. Ten podle nich způsoboval, že často ani pořádně neslyšeli slova moderátora. „Bylo to fajn, jen mi vadí ten hrozný neustálý hluk publika, že skoro není rozumět moderátorovi, co říká,“ vysvětlila divačka.

Další sledující pak mrzelo, že byly hlasy slavných osobností v kostýmech upraveny. „Já myslel, že mají hádat člověka podle hlasu, ne podle toho, jak má upravený hlas,“ postěžoval si další divák. Jak show Zlatá maska zaujala vás? Budete sledovat další díly?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy