Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zlatá maska leze divákům na nervy: Děs běs a nejhorší je ten zvuk, remcají svorně

Zlatá maska leze divákům na nervy: Děs běs a nejhorší je ten zvuk, remcají svorně
Zdroj: FTV Prima
+ Další 3 fotografie
Reakce diváků
Na obrazovkách televize Prima byl v neděli večer odvysílán druhý díl zábavné show Zlatá maska. Pořad rozdělil diváky na dva tábory. Jedni ho odsuzují jako největší propadák roku a druzí show naopak vychvalují do nebes.

Nedělní večer na televizi Prima patřil už podruhé Zlaté masce V zábavné show se představilo dalších šest celebrit převlečených do impozantních kostýmů. Úlohou celebrit v maskách je, aby chránily svoji identitu. Naopak úlohou detektivů je uhádnout, kdo se v kostýmu ukrývá.

V prvním díle opustil soutěž Krokouš, pod jehož maskou se schovával Zdeněk Pohlreich Ve druhém díle se pak diváci rozloučili se Lvem, v jehož kostýmu byl zakuklený Maroš Kramár. Zlatá maska rozdělila diváky na dva tábory. Některým se show zamlouvá, ovšem druhá část pořad velmi kritizuje. Co diváky irituje nejvíce?

Reakce diváků

Mnohým divákům vadí především zvuk. "Opět tak upravené, že to může zpívat i pes a nikdo to nepozná. Zvukař to dělá schválně?" postěžoval si jeden z diváků. "Mně se to líbí. Není to špatný, ale myslím, že na českého diváka je to docela těžký oříšek. Každopádně by to chtělo zlepšit trochu zvuk, protože písničkám a hlasům pod maskou není vůbec rozumět a to nucené skandování diváků je docela divný," komentoval další. "Jinak pořad dobrý, zase něco jiného než ohraná Tvoje tvář," zněla jedna z pozitivnějších reakcí.

Ovšem stále se najde velké množství diváků, kteří Zlatou masku odsuzují. "Viděla jsem včera poprvé a naposledy, vůbec se mi tento pořad nelíbí," stěžuje si paní.

"Tento program dosahuje úplného vrcholu absurdity. Připadá mi to, jako bych se díval na hvězdnou pěchotu, ta mě ale aspoň bavila," komentuje show další. "Koukla jsem asi na polovinu pořadu a přepnula jsem to jinam, vůbec mě to nebavilo."

Někteří si vůbec nebrali servítky. "Nijak obohacující pořad! Trapný Bouček, Prachař a další. Kdo takové debility vymýšlí?! Kdyby tam dali znovu Helču a Slunce seno..., byla by aspoň zábava."

"Větší kravinu jsem neviděla. Děs běs," píše se dále v komentářích. "Trapné, nezáživné, nicneříkající. PROPADÁK," vzkázal další z diváků.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy