Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zlatá maska je u konce: Všechny kostýmy odhaleny. Zvítězil Bubák, odhalili jste známou herečku?

Zlatá maska je u konce: Všechny kostýmy odhaleny. Zvítězil Bubák, odhalili jste známou herečku?
Zdroj: archiv Zlatá maska
+ Další 2 fotografie
Zlatá maska
Zábavná show Zlatá maska zná svého vítěze. Ve finálovém večeru byly odhaleny zbývající masky. Celou show vyhrála maska rozkošného Bubáka. Uhádli jste, kdo se ukrýval v této masce?

Nedělní večer na obrazovkách televize Prima naposledy patřil zábavnému pořadu Zlatá maska, kde známé tváře vystupovaly v komických kostýmech a jejich úkolem bylo, aby nikdo nepoznal, že v masce se ukrývají právě ony.

Vyhrál Bubák

V posledním díle Zlaté masky zazpívali Páv, Robot a Bubák. Zvítězit mohl však jen jeden ze soutěžících. Nakonec bylo rozhodnuto, že vítězem celé show se stává Bubák. Této masce se podařilo získat největší oblibu jak u diváků, tak u detektivů. V kostýmu rozkošného Bubáka se ukrývala známá slovenská herečka Lucia Siposová, kterou si čeští diváci mohou pamatovat ze seriálu Černé vdovy.

Protože se jednalo o poslední díl, byly odhaleny i zbylé masky. V kostýmu Robota se ukrýval oblíbený herec a moderátor David Gránský. Pod maskou Páva se pak ukrýval slovenský hudebník Ondrej Kandráč. Show Zlatá maska definitivně skončila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy