Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zlatá horečka na Moravě! Za Ochotskou a Erbovou míří už i Mesarošová!

Už se brzy potkají všechny…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Nechce se tomu věřit, ale zdá se to být skutečností... Nejznámější hvězdy českého šoubyznysu, které mnozí označují za zlatokopky, směřují z Prahy pomalinku na Moravu. Za Michaelou Ochotskou (34) a Vlaďkou Erbovou (36) zcela jistě brzy dorazí Dominika Mesarošová (32).

Ochotská s Erbovou už pořádají mejdánky a teď se čeká, kdy za nimi dorazí Mesarošová, která už prodává svůj dům v nedaleké Jesenici za parádních 18 milionů korun. „dominikamesa­rosova@vladka_er­bova_ budu od pondeli 15.1.-do ctvrtka,“ napsala Mesarošová na Instagramu Ochotské ke snímku, na němž bývalá zprávařka TV Nova pózuje s Erbovou, a pokračuje: „dominikamesa­rosova@vladka_er­bova_ a na stalo uz od 1.4.,“ těší se na Moravu nejznámější tuzemská milovnice peněz.

V Praze tak brzy vypuknou neskutečné oslavy. Mnoho pánů, kteří si před kráskami chránili bankovní konta, teď nejspíš uspořádá mejdan, kde šampaňské poteče proudem a rachejtle budou vzlétat hodně vysoko. Nebude pochyb ani o tom, že až se Mesarošová vydá po dálnici D1, mnoho pánů jí i zamává.

Ovšem na pozoru by se měla mít Morava. Tam teprve v propojení tří známých tváří propukne to, co ještě neznají. Skvělé zážitky a historky o kráskách by mohli vyprávět tenista Lukáš Rosol, bývalý fotbalista Tomáš Řepka či movitý stařík Petr Ptáček, se kterým Mesarošová v minulosti randila.

Související články

Další články