Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

Zlatá horečka je zpět! Todd Hoffman podnikne nejriskantnější krok ve svém životě!

Jak tohle dopadne?
+ Další fotografie
Nová řada reality show Zlatá horečka se vrací! Opět se můžeme těšit například na oblíbeného hrdinu Todda Hoffmana. I v této řadě bude muset podstoupit mnoho rizik, a dokonce podnikne ten nejriskantnější krok v životě. Jenom malá chyba ho ale může stát spoustu peněz!

Todd Hoffman přišel s nápadem vyrazit za zlatem na Aljašku v roce 2010, a to poté, co musel sledovat postupný úpadek svého leteckého podnikání v Oregonu. Zatímco ekonomika se zastavila, cena zlata rostla. Nechal se inspirovat svým otcem Jackem, který se v osmdesátých letech vydal na neúspěšné zlatokopecké dobrodružství. Todd vyhledal životaschopné těžiště zlata a dal dohromady tým svých nezaměstnaných kamarádů s výbavou, kterou budou potřebovat k plnohodnotnému zahájení důlního provozu.

Se silnou vírou v Boha a v americký sen vede od začátku svůj tým k úspěchu. Během tří sezón nahromadil potřebné know-how o důlní činnosti, vypiloval svou jedinečnou schopnost na uzavírání obchodů a přivítal nové členy týmu. Pak ale podstoupil obrovské riziko: všechny své zisky vsadil na zlatokopectví v Guyaně v Jižní Americe. Cesta však přinesla jednu katastrofu za druhou a Hoffmanova posádka se vrátila domů pouze se 2 uncemi zlata.

Od událostí v džungli ale Todd v posledních dvou sezónách vedl svůj tým na Klondiku k úspěchu. V minulém roce dal dohromady více zlata než za všechny předchozí roky dohromady. A to v ceně přes 3 miliony dolarů.

Po objevení zlatých valounů na povrchu a úspěšném stoyardovém testu, který se vyplatil na téměř 20 dolarů za yard, se Todd rozhodne k dalšímu hazardu. Nyní chce získat kus zlata na nalezištích v rodném Oregonu. Navzdory bilanci na zlatých polích Klondiku vede svou posádku na další zlatokopeckou výpravu, aby společně našli prvotřídní zlaté valouny a snad i proměnili americký sen v realitu přímo na svém vlastním dvorku. První díl uvidíte už 2. ledna na Discovery Channel.

Mohlo by vás zajímat

Další články