Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zlatá horečka je zpět! Todd Hoffman podnikne nejriskantnější krok ve svém životě!

Jak tohle dopadne?
Zdroj: Discovery Channel
Nová řada reality show Zlatá horečka se vrací! Opět se můžeme těšit například na oblíbeného hrdinu Todda Hoffmana. I v této řadě bude muset podstoupit mnoho rizik, a dokonce podnikne ten nejriskantnější krok v životě. Jenom malá chyba ho ale může stát spoustu peněz!

Todd Hoffman přišel s nápadem vyrazit za zlatem na Aljašku v roce 2010, a to poté, co musel sledovat postupný úpadek svého leteckého podnikání v Oregonu. Zatímco ekonomika se zastavila, cena zlata rostla. Nechal se inspirovat svým otcem Jackem, který se v osmdesátých letech vydal na neúspěšné zlatokopecké dobrodružství. Todd vyhledal životaschopné těžiště zlata a dal dohromady tým svých nezaměstnaných kamarádů s výbavou, kterou budou potřebovat k plnohodnotnému zahájení důlního provozu.

Se silnou vírou v Boha a v americký sen vede od začátku svůj tým k úspěchu. Během tří sezón nahromadil potřebné know-how o důlní činnosti, vypiloval svou jedinečnou schopnost na uzavírání obchodů a přivítal nové členy týmu. Pak ale podstoupil obrovské riziko: všechny své zisky vsadil na zlatokopectví v Guyaně v Jižní Americe. Cesta však přinesla jednu katastrofu za druhou a Hoffmanova posádka se vrátila domů pouze se 2 uncemi zlata.

Od událostí v džungli ale Todd v posledních dvou sezónách vedl svůj tým na Klondiku k úspěchu. V minulém roce dal dohromady více zlata než za všechny předchozí roky dohromady. A to v ceně přes 3 miliony dolarů.

Po objevení zlatých valounů na povrchu a úspěšném stoyardovém testu, který se vyplatil na téměř 20 dolarů za yard, se Todd rozhodne k dalšímu hazardu. Nyní chce získat kus zlata na nalezištích v rodném Oregonu. Navzdory bilanci na zlatých polích Klondiku vede svou posádku na další zlatokopeckou výpravu, aby společně našli prvotřídní zlaté valouny a snad i proměnili americký sen v realitu přímo na svém vlastním dvorku. První díl uvidíte už 2. ledna na Discovery Channel.

Související články

Další články