Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zlatá Ewa Farna neporušila tradici: Slavice předvedla výstřih i extravagantní účes

Takhle šel se zpěvačkou čas.
Zdroj: profimedia / Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie

Českého slavíka v kategorii zpěvaček poprvé ve své kariéře získala zpěvačka Ewa Farna (28), která na slavnostním předávání cen neporušila tradici v podobě volby outfitu, ale také extravagantního účesu. Letos zazářila v oranžovo-hnědém overalu, ve kterém vynikly její přednosti včetně těhotenského bříška. V galerii si připomeňte, jak šel s Ewou čas.


Mezi zpěvačkami ankety Český slavík 21 zvítězila polsko-česká zpěvačka Ewa Farna, jež získala 42 324 hlasů. Ewa v dosud posledním ročníku před čtyřmi lety skončila na druhém místě. Letos v kategorii zpěvaček porazila Lucii Bílou a třetí Evu Burešovou. Cenu vítězce předala bývalá první dáma Dagmar Havlová a Ewa neudržela slzy štěstí a radosti.

Stejně jako v minulých ročnících, tak i letos Ewa zaujala výraznou volbou outfitu. Oblékla oranžovo-hnědý overal, ve kterém vynikal nejen její nadupaný dekolt, ale zejména těhotenské bříško. Doplňky v podobě šperků nezvolila žádné, avšak celkovému looku velmi dominoval extravagantní účes, který ostatně zvolila i na předešlé ročníky. Decentní make-up i barvu nehtů barevně sladila.

15 let na scéně

První ocenění ve Slavíkovi získala Ewa před patnácti lety, kdy se v roce 2006 stala Objevem roku a mnoho lidí si myslelo, že bude pouhou "rychlokvaškou". Což se nakonec nekonalo a hvězda osmadvacetileté, brzy dvojnásobné maminky stále stoupá závratnou rychlostí.

V dojemném projevu na Českém slavíkovi poděkovala za přízeň nejen své nejbližší rodině, manželovi Martinu Chobotovi a kolegům z kapely, ale také svým fanouškům, kteří jsou jí oporou.

V galerii se podívejte, jak to Ewě slušelo nejen letos, ale také v předešlých ročnících ankety Český slavík.

Související články

Další články