Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zlatá Ester Ledecká slaví další triumf: Získala opět křišťálový glóbus

Ester Ledecká zkrátka válí!
Zdroj: repro ČT
+ Dalších 31 fotografií
Ester Ledecká (22) dovezla z olympiády v Pchjongčchangu dvě zlaté medaile a okamžitě se stala miláčkem celého národa. Po jejím příjezdu do Česka zaplavil Staroměstské náměstí dav lidí, který vítal svoji olympioničku. Nyní mladičká snowboardistka slaví další úspěch. Potřetí v řadě získala velký křišťálový glóbus za celkový triumf ve Světovém poháru v paralelních disciplínách.

Ester Ledecké (22) se podařila skvělá věc. Nejsou to jen dvě zlaté olympijské medaile, které z Koreje dovezla. Ester dokázala na okamžik spojit znesvářené Česko. A jak se zdá, tak se jí daří i nadále.

Svoji bezkonkurenčnost potvrdila triumfem v paralelním obřím slalomu ve švýcarském Scuolu. Ester zkrátka opět potvrdila, že je jedničkou ve svém oboru a jen tak někdo ji nepřekoná.

Ze Švýcarska se Ledecká ještě dnes večer přesune do švédského Aare, kde bude příští týden startovat ve finále Světového poháru v alpském lyžování. Tak jí držme palce. Ester neskutečně válí.

Související články

Další články