Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zlatá Ester Ledecká se uzavřela do sebe. Soupeřky si stěžují, že s nimi nemluví

Ester se se soupeřkami moc nebaví. Proč?
+ Dalších 13 fotografií
Její dokonalá jízda na olympiádě v Pchjongčchangu šokovala celý svět. Ester Ledecká (22) vyhrála zlato v superobřím slalomu jen o jednu setinu sekundy před obhájkyní zlata ze Soči Rakušankou Annou Veith. Je nepochybné, že za tím stojí neskutečná dřina a odříkání běžných radovánek mladé dívky. Ester se zkrátka musela soustředit na svůj výkon a zdá se, že je ještě pořád ve své ulitě. Jak jinak se dá vysvětlit, že si soupeřky stěžují, že se s nimi nebaví?

Češi ještě stále žijí z výhry Ester Ledecké (22). Ta na olympiádě v Koreji získala zlatou medaili v superobřím slalomu. Cesta k vítězství ale rozhodně nebyla jednoduchá. Od dob, kdy Ester začala holdovat drahému koníčku, absolvovala nesčetně tréninků. Musela mít pevnou vůli a chovat se rozhodně zodpovědněji než jiné dívky v jejím věku. Zjevně se ale vyplatilo.

Ledecká si svou výhru užívá, ale rozhodně nechodí po mejdanech. Žije stále ve svém světě, kde jí šéfuje maminka Zuzana. S tou se Ester baví bez problémů ještě společně s trenéry či fyzioterapeutem. Pokud jde ale o soupeřky, je na slovo skoupá.

Kouč české hvězdy Tomáš Bank mluví jasně. „Přijde jim hrozně sympatická, ale nějak se k ní nemůžou dostat. Chtěly by se s ní bavit, ale ona je uzavřená,“ naráží Bank na to, že se Ester nebaví se soupeřkami ale ani s novináři. „Ester není extrovert. Ona se stydí,“ dodává. Všichni jsou zkrátka z Ester hotoví, ale ta je nepřístupná, píše isport.blesk.cz. Je zřejmé, že Ester se soustředí na další top výkony, tak její bublinu respektujme.

Mohlo by vás zajímat

Další články