Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Zlatá Ester Ledecká poslala dojemný vzkaz mamince: Z toho vám ukápne slza

Opravdu fenomenální výkon!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Ester Ledecká (22) šokovala na olympijských hrách vítězstvím v superobřím slalomu. Česká reprezentantka vyhrála o jednu setinu sekundy před obhájkyní zlata ze Soči Rakušankou Annou Veith. Tohle vítězství opravdu nikdo nečekal a Ester svým výkonem všem vyrazila dech. Ester do poslední chvíle nemohla uvěřit, že opravdu vyhrála. Její první slova směřovala k milované mamince. Co prozradila?

Vítězství Ester Ledecké na lyžích v superobřím slalomu je obrovským překvapením a šokem, protože tohle opravdu nikdo nečekal. Samotná Ester nemohla ještě dvě hodiny po skončení závodů uvěřit, že opravdu vyhrála zlatou.

Tohle je fenomenální úspěch mladičké české reprezentantky. Její první děkovná slova po závodech směřovala k její milované mamince Zuzaně. „A musím říct jednu věc: Je úžasné, že tu se mnou mohla být maminka, která je se mnou odmalička, věří mi a je se mnou na úplně každým závodě. Přestože se strašně bojí lítání.“

Nejenom maminka, ale i otec Janek Ledecký je na svou dceru patřičně pyšný. Ester po vyhlášení hýřila úsměvy na všechny strany a rozdávala jeden rozhovor za druhým. „Pak se ptali, jestli by všechny lyžařky měly začít snowboardovat, aby jim to začalo tak jít. Těžko říct, já tomu sama furt nevěřím,“ narážela olympionička na to, že lyže jsou až na druhé koleji a vždy se primárně věnovala snowboardu.

„Ale že se to vážně povedlo, mě překvapilo,“ přiznala s obrovskou radostí portálu TN.cz.

Související články

Další články