Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zlata Adamovská slaví 60: Už 13 let je v Ordinaci, takhle šel s její Bělou Valšíkovou čas

Zdroj: Profimedia.cz/TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Všechno nejlepší
Zlata Adamovská (60) slaví kulatiny. Významná česká herečka a dabérka posledních třináct let svého života spojila se seriálem Ordinace v růžové zahradě. Bělu Valšíkovou, dříve Páleníkovou, tam ztvárňuje už od roku 2006. Podívejte se, jak s ní šel čas.

Dnešní oslavenkyně Zlata Adamovská (60) přišla do Ordinace v růžové zahradě v roce 2006. Její postava Běla Páleníková tehdy způsobila pořádný poprask. Primářka dětského oddělení kamenické nemocnice rozhodně nebyla žádná světice.

Naopak, „Pálenice“ byla postrachem všech, kteří by si snad dovolili s paní doktorkou nesouhlasit. Navíc šla z postele do postele a chlapů vystřídala snad víc než nemocničních plášťů. K jejím úlovkům před lety patřil i primář gynekologie Čestmír Mázl, kterého hraje Petr Rychlý.

Pak se ale Běla vdala za docenta Eduarda Valšíka v podání Petra Štěpánka a všechny avantýry šly rázem stranou. S hercem se v roce 2013 vzali i ve skutečnosti, pro Adamovskou je to po Vadimu Petrovovi a Radku Johnovi třetí manželství.

Jenomže Valšík pak Bělu podvedl se svou studentkou a dostal košem. Odjel do Francie, odkud se před dvěma lety vrátil zpátky. A nedopadlo to jinak než milostným comebackem!

Adamovská celý život trpí problémem s ekzémy. „Za totáče se kvalitní kosmetika dala sehnat pouze v Tuzexu, nebo když někdo jel takzvaně na Západ, okamžitě měl seznam věcí, které má přivézt. Na to, že jsem se dlouhé roky mazala jen indulonou, je moje pleť relativně v pohodě,“ svěřila nedávno týdeníku Sedmička.

Přejeme nejenom všechno nejlepší, ale také ať vyrážka na dlouhou dobu zůstane jediným zdravotním neduhem!

Související články

Další články