Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zlata Adamovská o vztahu s Petrem Štěpánkem: Ano mu řekla v horečkách

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek: Ano mu řekla v horečkách!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
talk show

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Dohromady se ale dali až na podzim života. A to přesto, že měl oblíbenou herečku Štěpánek v náruči už před více než 40 lety. V roce 1981 spolu totiž hráli v pohádce a dokonce skončili na peci. Tehdy se ale Štěpánkovi Adamovská nezalíbila, což ji prý částečně urazilo. Nejen o tom se rozpovídali v 7 pádech Honzy Dědka na TV Prima.

Vztah herců Zlaty Adamovské a Petra Štěpánka je tak pevný, že budí dojem, jako by spolu byli odjakživa. Ačkoli se poznali už v době, kdy byla Adamovská velmi mladá, dohromady se dali až o mnoho let později. O tom, jak se mezi nimi vyvíjely vzájemné sympatie, oba pohovořili v show 7 pádů Honzy Dědka na TV Prima.

Štěpánek si první natáčení nepamatuje

"Představte si, že tu pohádku si Petr nepamatuje. Takovouhle kočku dostane pak nakonec do náruče. Skončili jsme spolu u pece. A on si to nepamatuje," uvedla Adamovská, jak se se svým budoucím mužem potkala při natáčení dětské pohádky. "Musíte si uvědomit, že já jsem v té době točil tak tři pohádky za sezónu. Šel jsem z jedné do druhé. Mladé holky nějaké mi režiséři dávali jako herecké partnerky a já neměl čas," vysvětloval následně Štěpánek, jak se stalo, že se mu natáčení vykouřilo z hlavy.

"Bylo to divný, tehdy po mně nevyjel. Když se ocitne mladá herečka v terénu, ty ataky prostě jsou v začátcích. Petr po mně nevyjel a to mi bylo podezřelý. Ale já jsem v té době měla svého kluka, takže mě to netrápilo. Ale říkala jsem si, jestli není trošku divnej," dodala Adamovská, že tehdy k žádnému vzájemnému kontaktu nedošlo. "Nebyl jsem divnej, byl jsem normální, ale měl jsem v merku jiná děvčátka," doplnil ji Štěpánek.

Bavili se spolu o vrtačkách

Na plátně se následně oba potkali v roce 1985 ve filmu Růžový Hubert. "Ani tam nepřeskočila žádná jiskra. Fakt nic. Já jsem měla vždycky… nejdřív prvního manžela, pak druhého manžela, pak třetího… Ale nikdy mě nenapadlo chtít herce. Jsou takoví sebestřední, furt řeší, jestli jsou na fermanu, co hráli. I to povídání bylo jenom o práci. To jsem nechtěla, nikdy jsem žádného herce neměla ani v merku. Byly jiné profese, které mě zaujaly… Takže odříkaného největší krajíc. A pak herec přišel, povídal si se mnou u plotu při natáčení v pauze. Ale ne o herectví," pokračovala Adamovská, načež ji Štěpánek doplnil: "O vrtačkách. Oba jsme kutilové. Říkáme si Pat a Mat."

Podle Adamovské mají dokonce na telefonu jako zvonění znělku z oné pohádky. "Když to zvoní, vím, že volá Zlatka," dodal Štěpánek. Jejich partnerství je v něčem výjimečné. Nikdy se totiž nehádají. "My jsme se vyhádali v minulých vztazích," vysvětluje Adamovská. "Vím, kam by to spělo. To je spirála, která jede, létá nádobí. To už mám všechno za sebou. Každý si to prožije, já hodně brzo," doplňuje ji Štěpánek. Podle Adamovské si hádky nyní bohatě odžijí v rolích, které hrají.

Žádost o ruku v horečkách

Velmi netradiční byla u tohoto páru také žádost o ruku. Štěpánek požádal Adamovskou o půlnoci na Silvestra v Keni a jeho milá měla v tu dobu čtyřicetistupňovou horečku. "Ale to já mám často, když je prudká změna teplot. Zrovna to vyšlo na Silvestra. Chtěla jsem vydržet do půlnoci, když už mám zážitek být v Keni na Silvestra. Petr popíjel a najednou on spadl na zem na kolena. Říkala jsem si, že přebral a že aby to v tom horku neodnesl. Vtom romanticky vytáhl krabičku, nabídl prsten a prý jestli si ho chci vzít. V té své horečce jsem řekla ano," popisuje okamžik jejího života Adamovská.

Show 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat v úterý od 21:35 na TV Prima.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy