Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Zlá předtucha se naplnila, RAKOVINA je zpět: Brenda z Beverly Hills musí na operaci!

Shannen Doherty čeká operace, rakovina je zřejmě zpět.
Zdroj: profimedia.cz/instagram.com
+ Dalších 24 fotografií
Předtucha ze začátku dubna se bohužel potvrdila. Shannen Doherty (46) si myslela, že nad rakovinou definitivně zvítězila, ale zákeřná nemoc se zřejmě vrátila. Brendu z Beverly Hills 90210 čeká operace a herečka má strach, jak dopadne.

Uplynul už rok od doby, kdy se Shannen Doherty (46) radovala z vítězství nad rakovinou. Statečně bojující herečce tehdy zabrala série chemoterapií, začaly jí opět růst vlasy a celá kompletně pookřála.

Začátkem dubna však neměli lékaři pro seriálovou Brendu dobré zprávy. „Test na jeden marker nádoru vyšel dobře. Další je zvýšený. To znamená, že musím na další testy a sledování," svěřila tehdy Doherty, které všichni drželi palce, aby se zlá předtucha nenaplnila.

To se bohužel nestalo a zákeřná rakovina prsu je zřejmě zpět. Herečku čeká operace. „Můj lékař mi musel odebrat krev před blížící se operací. Měl se mnou trpělivost a vůbec nekomentoval můj strach z velikosti té jehly. Byl trpělivý, milý a velmi dobrý," napsala Shannen na sociální síť.

Přesto je Doherty optimistická a věří, že všechno dobře dopadne. "Slibuji, že jakmile se uzdravím, budu choti darovat krev. Děkuji všem nesobeckým dárcům krve,“ uzavřela herečka.

Související články

Další články